Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húszéves szülinapra milyen...

Húszéves szülinapra milyen vicces dolgot vehetnék? Nem ciki már a torta tűzijátékkal ebben a korban?

Figyelt kérdés
A fiam már korábban megkapta az ajándékot karácsony+ szülinap most egyben lett letudva /azért nem toronyórát lánccal/,máskor ez nem jellemző.. Ezért már csak valami jelképes apróságot szeretnék. Most a sok édesség után nem kéne már a torta, vagy mégis? Mit tanácsoltok?
2010. jan. 3. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tüzijátékos torta az sohasem ciki és finom. Szerintem jó lesz. De lehet, hogy csak éhes vagyok és most 1 nagy szelet csokitortát látok gondolatban.
2010. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki a torta, pláne tűzijátékkal. Én 25 éves vagyok és sose kaptam ilyen tortát, nagyon örülnék egyszer ilyennek (esküvőkre is szoktak egyébként ilyen tortát).

A torta a szülinap része, akármilyen, én legutóbb gyümölcsös túrótortát kértem, mert azt kívántam. :-) Anyu megsütötte, finom lett, majdnem olyan, mint a cukrászdai.

2010. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még mit lehetne,(ha torta mégse lesz,nem biztos hogy kapok,kisvárosban lakunk), és tüzijátékot se tudom hol lehet venni,és mennyibe kerül? Szóval még ötlet?
2010. jan. 3. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tűzijátékot általában lehet kapni cukrászdában ahol a tortát rendelitek.
2010. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz még olyat is -nem tudom mi a neve- mint egy közlekedési tábla, kerek, piros széllel, benne a 20 vagy ilyen motívummal láttam már pólót is! A torta egyébként nem ciki! :)
2010. jan. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha volt torta minden évben, most se maradjon el.Én már 36 vagyok, de mindig van torta.Anélkül nem az igazi
2010. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!