Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék még jobb...

Hogyan lehetnék még jobb férj, hogy legalább ennyit elviseljen nekem?

Figyelt kérdés
28F vagyok, nős, WoW-ozok (aki nem tudja mi ez, annak annyit, hogy ez egy kb. 11 millió ember által világszerte játszott, karakterfejlesztős fantasy számítógépes játék, amiben egy mesehőst alakítasz és a többiekkel együtt szörnyeket győzöl le, nagyon lebutítva kb. ez) és gyakran van "botrány" miatta. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de a kis feleségem jó érzékkel tudja, hogy hogyan kell belém rúgni érzelmileg. Az időtartamról annyit, hogy napi kb. 1 óra lenne, meg heti kétszer kb. 3 óra. És ennyit sem bír ki. Én ehhez képest dolgozok mint egy dög, sokszor késő estig (olyankor játék sincs persze), kétnaponta van szex szóval arra sem nagyon lehet panasz és úgy általában mindent megcsinálok otthon. Más hobbim nincs, nem nézek focimeccset, semmi. Nem iszok, nem cigizek, nem használok semmilyen anyagot, társaságba el nem járok. Hogyan lehetnék még jobb férj, hogy legalább ennyit elviseljen nekem? Sokszor elmondja, hogy ne figyeljek rá, amikor a játék miatt duzzog, mert igazából nem haragszik rám miatta, meg néha büszke is, mert ügyes vagyok szerinte, máskor viszont annyira tapló reakciói vannak, hogy ezt nehezen hiszem el.
2010. jan. 4. 11:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem sokat játszol, csak rosszkor. Lehet hogy amikor duzzog a játékért, azt azért teszi, mert szeretné, ha kicsit vele törődnél. Szeretgetnéd, becézgetnéd, stb. Olyankor abba kellene hagynod talán, és később folytatni. Talán ha ő az első és nem a játék, jobban eltűri. Látnia kell, hogy abbahagyod miatta a játékot és nem az a legfontosabb, hanem amit ő érez.


25L

2010. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarsz inkább engem elvenni? :)

Hogy egy kis játékért egy nő duzzogjon....nem értem.

Mi együtt szoktunk a férjemmel leülni a gép elé és játszunk.(mindkettőnknek van gépe és egymás mellett ülve,röhögcsélve játszunk) ebben mi a duzzogni való???

Érdekes feleséged van hallod.

Remélem nem sértettelek meg.

30/L

2010. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

A nők szeretnek néha duzzogni, a jó férj az, amelyik el tud efelett siklani:) Néha annyira kibírhatatlan vagyok, hogy én is utálom magamat és azt szeretem a páromban, hogy ő elfogad így is, és tudja, hogy a hiszti, duzzogás stb nem is neki szól igazából és hogy magamban én sem gondolom komolyan csak egyszerűen kijön, nem tehetünk róla.:(

38/L

2010. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
:)))Szerintem találd meg a való életben az örömöd, és ne egy kreélt játék világban érezd magad jól!Te és a párod is boldogabbak lennétek!A játékba menekülsz a saját életed elől!Nem gondolod!Az előző válaszolót meg el ne vedd:))))))
2010. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Érdekes természete van, jah, de olykor-olykor tud nagyon kedves is lenni. Máskor viszont (számomra felfoghatatlanul) elkezd duzzogni valami (sokszor mint később kiderül, apróság) miatt, csapkod, szitkozódik, stb., nem nekem címezve persze, de hát hogyan legyen az ember így jó hangulatban. Utána mindig hozzáteszi, hogy ilyenkor ne foglalkozzak vele, ne tulajdonítsak neki jelentőséget, de hát már hogy az öreganyámba ne tenném, csak együtt élünk, vagy mi. Én akármilyen dühös vagyok, sosem adnám jelét úgy, hogy az rá is átragadjon, vagy érezzen belőle valamit. Relatíve friss házasok vagyunk amúgy, úgyhogy ez szerintem ilyen "csiszolódási periódus". Csak s z a r...
2010. jan. 4. 12:15
 6/23 A kérdező kommentje:
12:14-es, valahol igazad van, de szerintem tökmindegy, hogy mit csinálnék, hámozhatnék léggömböt is, az is ugyanúgy zavarná. Ha elmennék otthonról mondjuk edzőterembe, az is. Szóval ez nem a kitalált világról szól annyira...
2010. jan. 4. 12:18
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Pedíg én is nő vagyok,de nagyon utálom a hisztis pi...kat.Miért ne lehetne egy pasinak szabadideje,még ha a gép elött is.

Örüljön az asszonyka,hogy nem játékgépezni megy,nem ku@vázni és nem kocsmába.Mert akár ott is elszórakozhatna egy pasi nem?

Mit ell azon duzzogni,ha leül a másik a gép elé kicsit kikapcsolódni???

Kell mindenkinek szabadság,a házasság nem az egymás fenekébe való bújástól lesz szép,és ez minden kapcsolatra igaz nem csak házasságra.

Szerintem furcsa az asszonyka felfogása,és találhatna ő is magának valami kikapcsolódást,ha nem szeret gépezni akkor fejtsen rejtvényt,nézzen tv-t vagy tudom is én.

2010. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Szia. Hasonló cipőben járok, csak én a másik nem vagyok. Párommal 4 éve vagyunk együtt, még nem házasok, csak élettársak vagyunk. Eleinte párom nagyon sokat játszott, elhanyagolt. Sok-sok veszekedés után eljutottunk arra, hogy akkor játszik, amikor ideje és kedve van, sőt, engem is bebolondított, így együtt szoktunk játszani. Nekem is hasonló természetem van, mint a feleségednek, de ezen én igyekszem változtatni, és kevesebbet hisztizni minden apróság miatt, a párom kedvéért. Gondolom a heti 2x 3 óra az a raid idő. Ha jól gondolom az csütörtök meg péntek, legalábbis nálunk ez a gyakori raid idő. Beszéld meg vele, hogy ilyenkor játszol, de utána hétvégén vele vagy, csak vele foglalkozol. Gondolom rossz neki, hogy sokat dolgozol, keveset vagytok nyugis helyzetben, pl tv-zés, együtt főzés, ilyesmi. Ilyeneket próbálj beiktatni. Tényleg nem játszol sokat, ennyi kell. Szóval próbáld vele megbeszélni, hogy neked ennyi játék kell, kikapcsol. Ajánld fel, hogyha szeretne, akkor ő is kezdhet egy karit az acc-odon, hátha még meg is szereti, mint én is tettem.

Még annyira válaszolj, hogy mikor szoktál raidelni, illetve a feleségeddel mennyi közös programot, nem szexet:) szoktatok csinálni.

2010. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
szerintem pont ez a baj!Hogy valahol úgy érzed ki kell törnöd,valamit tenned kell pótcselekvés ként!Szerintem a probléma miértjét keresd meg magadban belül és utánna tudni fogod a választ!keresde meg azt ami a valódi életedből hiányzik és úgy tudod eldönteni, hogy lehet azt pótolni, vagy a hiányérzet kielégítéséhez tovább kell lépned!12:04-es
2010. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem kellene elmebeteg módon analizálni szegény kérdezőt..


A feleségednek semmi önuralma nincsen, a gond vele van,ha a néha előtörő indulatain nem tud uralkodni. A baj nem benned van..

2010. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!