Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség kiakad mert a...

A feleség kiakad mert a szerető elhagyta a férjét?

Figyelt kérdés

Ilyet se hallottam még.Vajon mi lehet az asszony fejében?Arra van kiakadva,hogy a férjét pattintotta a szeretője.Dúl fúl és szidja a szeretőt,hogy miért kellett lelépni,mert mikor vele volt minden tökéletes volt.A férj most flegma,szomorú és tökre vágta a szerető a család életét mert nem lehet elviselni a férjet.

Szerintetek?Hallottatok már ilyenről?


2014. jún. 26. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

feleség nem akar dugni, szerető megteszi

férj boldog, feleség is. most meg borult

2014. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem hallottam még ilyet, viszont az alábbit el tudom képzelni.


A feleség csak a pénze miatt van a férjével. Kényelmes életet él, ahol az általa is utált férjével már szex sincs, mindenki megy a szeretőjéhez. Azonban a vagyon összetart, a boldogság meg megvan máshol.

Most feleség attól fél, hogy a szerető szakítása miatt a férje újra rá fog koncentrálni, majd őt cseszegeti stb.


Beteges kapcsolat.

2014. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A feleség több pénzt vitt a házasságba és a szülei a mai napig pénzelik őket.Szóval nem ez lehet.


Volt,hogy szétmentek egy-két hétre de végül békülés lett a vége mert az asszony nem engedte a férjet a két gyerekhez.


Nem értem az ilyen nőket,nem azon kellene kiakadnia,hogy csalva volt,hetekig,hónapokig vagy talán évekig is?

2014. jún. 26. 10:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglepően sok kapcsolatban csalja egyik (vagy mindkét) fél a másikat, miközben a másik tudja ezt az egyikről vagy legalábbis sejti, mégsem tesz semmit.


Az első kettő válaszoló jól leírta, ennek számtalan oka lehet, akár anyagi, akár érzelmi biztonság, gyerekek, stb. Ha ez mindkettő félnek jó, és nincs tüske bennük, akkor miért ne működhetne?

2014. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 intrepid ***** válasza:
52%
Van ilyen, évekkel ezelőtt a volt feleségem megtalálta a szeretőm fényképét, és meg akart vele ismerkedni, mert szimpatikusnak találta. A fiam meg barátkozni akart az ő fiával. Persze nem hoztam össze. Lehet a szeretőtartást normálisan, nem megalázóan is csinálni, meg tahó módon is. Meg lehet rá normálisan reagálni is, meg tahó módon is.
2014. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs írott szabály arra vonatkozólag hogy mi az ami működhet és mi az ami nem.

Elképzelhető hogy van ilyen,túl sokan vagyunk hogy ne legyen erre példa :)

2014. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Talán a feleségnek is van szeretõje.
2014. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A feleségnek volt kialakulóban más pasival kapcsolata annak idején mikor szétmentek.Bár lehet ma is van nem tudom,de valószínű ez lehet a pakliban,hogy most félti a saját szeretőjét vagy nem tudom.


Mondjuk ő is hamar túl lehet a dolgon ha két hét külön élés alatt lett neki más,aki mondjuk szerintem már előtte is meg volt.


Tudom nem tartozik ez a dolog rám csak olyan érthetetlen volt nekem ez az egész.Lehet ha mindketten itt lennének mellettem és valóban el is mesélnék,hogy zajlik ez közöttük még meg is érteném.


Igazából csak kíváncsi voltam van/volt e valaki aki így volt.

2014. jún. 26. 11:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok viccet mesélni, de erről nekem az jutott eszembe amikor a tsz elnök és a felesége színházba megy, és a koma mondja az asszonynak, hogy nézze már, a párttitkár azzal a nővel van ott a harmadik páholyban. Az asszony meg megszólal, hogy "Nahát, a miénk sokkal jobb"
2014. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom te ki vagy ebben a történetben, de leginkább az jön le, hogy egy kívülálló, aki szerintem csak részinformációkat tud. Mivel nem látod át teljesen a helyzetet, lehet, hogy nem is úgy történtek a dolgok, ahogy kívülről látszik. Tudod, a látszat sokszor csal.
2014. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!