Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet az iskolaváltásról? Bővebben. ->

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimnáziumot, és az első perctől fogva utáltam. Sikerült nagy nehezen rávennem a szüleimet, hogy sulit válthassak, de mivel ez októberben volt, így már egyik iskola sem fogadott be. Végül kiharcoltam, hogy akkor másik osztályba mehessek, mert az állapot tűrhetetlen volt. Beszéltünk az igazgatóval, a tanárokkal, jelenleg egy matematika különbözeti vizsga előtt állok, de rájöttem: nekem a másik osztályban sem lenne jobb. Most ismét a másik iskolába szeretnék átmenni, de félek, hogy hiába rontanám le szándékosan a vizsgámat, átengednek. Nem tudom, hogy mondjam meg a szüleimnek, milyen módon győzzem meg őket, hogy mostmár tényleg ez az, amit szeretnék? Ráadásul ottvannak a barátaim is. Előre is köszönöm a segítséget!



15L


2010. jan. 4. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a biztositek,hogy a masik suli jo lesz?A mostanival mi a baj?Nem inkabb neked kell mashogy viszonyulnod?
2010. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azzal tudnád a szüleidet leginkább meggyőzni, ha ezt az évet (ha már egyik suli sem vesz át) végig csinálod ott, ahol most vagy. Mivel olyan nincs, hogy sehol sem vagy, nem is értem, tulajdonképpen mit szeretnél, mert te mondtad, hogy átmenni nem tudsz.
2010. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!