Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a dolog amely egy...

Mi az a dolog amely egy szülőt mellbevág ha elmondom neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én mindig is apás voltam és rá is hasonlítok ezért anyám utál mert apuval megromlott a kapcsolata és kiállok mellete nem hagyom cserben. Van egy öcsém aki viszont anyu mellet áll ki és fél neki megmondani ha nem neki van igaza hogy nehogy összevesszen vele is. Azt mondta ha ennyire ajnározom apámat akkor takarodjak vele és ki kell költöznünk ha találtunk albérletet. Mivel tudom legjobban kifejezni azt,hogy fáj nekem amit csinál a hasonlóság miatt? Mivel tudnám azt neki elmondani hogy amikor azzal szekáll (sok betegségem van) hipokonder vagyok és minden pszihológiai alapon van(pszihologus vizsgált nem talált semmit) ez nekem azért esik rosszul mert neki is van betegsége és én mindig mellette álltam.

2014. jún. 29. 23:38
 1/9 sztrecskó ***** válasza:
81%

A legegyszerűbb, ha elkapod egy komoly pillanatában és elmondod neki őszintén, amit érzel...

amúgy hány évesek vagytok? az sem mindegy

2014. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Anyu, attól függetlenül, hogy olykor kiállok apu mellett, nagyon szeretlek téged, és fáj, ha így viselkedsz velem / ilyeneket mondasz nekem.
2014. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm még légyszi irjatok ilyeneket mert ezek közül is válogatok az utolsó levélbe amit a kiköltözés pillanatába adok oda öcsémnek hogy miután mi elindultunk az autóval adja oda neki
2014. jún. 29. 23:46
 4/9 Misa-chan55 válasza:
71%

"Anyu vedd észre magad! Lehet hogy külsőre hasonlítunk apuval, de belsőre nem! Fáj hogy nem veszed észre a különbséget.. Hogy a sok bántó szó után is szeretlek és melletted állok! Az anyám vagy, viselkedj is úgy..!"

Valami hasonlót mondtam én is anno. :)

2014. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Légyszi írjatok idézeteket is ezekkel a dolgokkat kapcsolatban

Nagyon sokat tudnátok vele segíteni

2014. jún. 30. 00:20
 6/9 A kérdező kommentje:
C
2014. jún. 30. 00:21
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
én úgy érzem, ez megint egy kb. 13 éves kislány 'jajjdenagyonegyüttérzővagyok' és 'jajjdeutálengemazanyukám' siránkozása.
2014. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem 13éves vagyok és te neked fogalmad sincs a sorsomról
2014. jún. 30. 12:25
 9/9 anonim válasza:
Nézd ez a helyzet nagyonn rossz szomorú de te ne tőlünk kérj segítséget, tanácsot hanem azt mondd ami a szívedből jön ne azt amit bemagoltálvagy nem tudom, és ne levélben add az öcsédnek hanem a legutolsó napm amikor elmentek, (gondolopm azért elbúcsúztok) és akkor modd el a szemébe akár úgy h ott ál az öcsid és apukád is!Ha pedig az nem számít anyukádnak semmit akkor pedig megérdemled,hogy apukád szeretetében élhess.
2014. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!