Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom, és alig...

Ma van a szülinapom, és alig "birtak" felköszönteni a családtagjaim, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem is tudták h ma van csak most hallgattam szülinapos zenéket h jobban érezzem magam, és most jutot eszébe anyának... Nagyon rosszul esik, úgy érzem elfelejtenek! Pedig most lettem 13... :(
2010. jan. 6. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!

Nekem is elfelejtették már egyszer,de a névnapomat.Nekik kellemetlenebb volt,mint nekem.

Tuti nekik is nagyon rossz most.Vidd le őket egy cukrászdába.Holnap biztosan kapsz valami szépet.

2010. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülit.:D
2010. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
87%

BOLDOG SZÜLINAPOT!

Ne szomorkodj.. biztosan nem felejtettek el, az édesanyák, édesapák nem ilyenek.

Esetleg későbbre tervezték az ünneplést.. vagy nagyon sok olyan problémájuk van, amiről Te nem tudsz, s e miatt le vannak terhelve.

(A nagybátyámnak tegnap előtt volt a szülinapja.. én tényleg elfelejtettem, nem is értem miért.. pedig nagyon szeretem Őt.. De ma elmondtam Neki, hogy szégyellem magam.. nem haragszik, nincs harag..)

2010. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Ó te szegény, jövőre meg 14 nagy trauma.:(

Normális mert lehet h terveznek vmit és azért nem mondták. Vagy mert még nem ért oda az idő.

Na de h jobb legyen a kedved: Boldog Szülinapot! :D

2010. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!


Azt hittem idősebb leszel, de 13 évesen tényleg gáz, és rosszul eshet.


Gondolj arra hogy ők sem tökéletesek, előfordul. Attól még szeretnek, és sztem is kapni fogsz valami nagyon szépet.

2010. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Boldog szülinapot! Családtagjaid meg ássák el magukat, egy 13 éves gyerek szülinapját elfelejteni... ráadásul mindannyian? Szánalmas és szomorú...
2010. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Remélem senkinekse ilyen rossz mint, nekem volt!
2010. jan. 6. 17:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia Boldog Szülinapot! Nekem is el szokták felejteni, mondjuk szüleim nem, de pl. egyik mamám engem sosem köszönt meg, ajándékot sem akpok, viszont a bátyám kapott egy üveg bort:S grat hozzá! Én már megszoktam, hogy a "barátaim" sem köszöntenek meg, nagyon rossz kedvem lesz tőle, de hidd el, elmúlik:) Légy büszke magadra, hogy te mindig emlékszel, hogy mikor kinek van és te nem felejted el emgköszönteni őket:) 17/l
2010. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egy gyerek szülinapját elfelejteni nem semmi.Én 2 héttel előre készülök. Hisz kell "tökéletes" ajándék is

BOLDOG SZÜLINAPOT

2010. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és mindenkinek vagy késve vagy nagyon előre vagy pontosan Boldog Szülinapot!
2010. jan. 6. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!