Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Régóta" együtt lévő párok....

"Régóta" együtt lévő párok. Nem zavar titeket, hogy már nem turbékoltok?

Figyelt kérdés
Együtt vacsoráztunk egy párral, akik 1-2 hónapja ismerték meg egymást. Le sem szálltak egymásról..végig turbékoltak.. Olyan rossz, hogy közöttünk már nincs ilyen. A párom azt mondja, hogy mi kettesben szoktunk turbékolni, de régebben őt az sem zavarta, ha ezt máshol tesszük.
2010. jan. 7. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2,5 éve vagyunk együtt,és nem turbékolunk már,mondjuk sosem voltunk azok a nagy turbékolósak.Szerintem ez természetes,idővel lecsitulnak a rózsaszín fellegek.

21 l

2010. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
mi is 2,5 fél éve vagyunk eggyütt, turbékolás pedig már régóta nincsen. Engem nagyon zavar:( Én még bujnék, mondanám naponta 50x, hogy szeretlek még régen, de mivel a párom már teljesen passzív, így meguntam, hogy ilyen téren már csak én lennék a kezdeményező. Persze szeretjük egymást, és így is jó lenne, de nagyon szeretném, ha minden úgy lenne mint a legelején. Főleg, amikor belegondolok, hogy vannak párok akik pl már 10 éve eggyütt vannak, és csókolózni se szoktak, meg egymás kezét se fogják meg. Nem akarom, hogy a mi kapcsolatunk is egy nap ilyen legyen:(
2010. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 éve vagyunk együtt. Zavarni nem zavar h nem turbékolunk annyit..mert azért szoktunk..inkább az zavar h szerelemből miért lesz szeretet..???Inkább az az érzés , fellángolás hiányzik nekem.
2010. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is lassan hét éve vagyunk együtt.

Mi van most is hogy társaságban összébb ülünk, odabújok, és kapok a homlokomra egy puszit, de csak rövid időre, picit, mert amúgy szerintem társaságban nem is illik.

Amúgy otthon mindig összebújva alszunk, és nézzük a tv-t, és mindig van puszi, csók minden nap.

Igen, hát az a lángolás mint a legelején, hogy jaj találkozunk az elmúlik, más veszi át, s szerintem ez sokkal mélyebb mint a szerelem. A szerelem, a fellángolás múlandó dolog, de persze jó érzés, de érezhetjük olyan iránt is aki egyáltalán nem hozzán illik... pár hó lángolgatásért le nem cserélném a párkapcsolatunkat!!

2010. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Mi 4 év után is "turbékolunk", normál keretek között ugyan, de egyre erősebb az érzés és a vágy. Bárhol vagyunk, meg kell fognom a kezét, ölelem, puszilom és mindezeket vissza is kapom. Ő a másik felem, a mindenem.

25F

2010. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
12:51-es! Gratula a kapcsolatodhoz! És vigyi egymásra!
2010. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi 13 éve vagyunk együtt az idén, és csak három éve házasodtunk. Én 29 vagyok, párom 32. Van egy két éves édes fiúnk és egy 11 hetes baba a pocimban. Imádjuk egymást. Turbékolni mi már úgy szoktunk, hogy fáradtan megöleljük egymást, de reggeli puszi sem marad el soha. A fellángolás felváltva szokott lenni, hol én vagyok szerelmes a feszes fenekébe, hol ő szerelmes a nagyokos feleségébe. Állandóan büszkék vagyunk egymásra. Persze a szerelmi lángolás sokszor alábbhagy ilyenkor tiszteljük és türjük a másikat,de ritkán van, hogy épp egyszerre lennénk úgynevezett mélyponton. Talán épp ez a jó, hogy hol ő szeret jobban hol én, és így szép házasságunk van. Büszkék vagyunk rá, de higgyétek el keményen megdolgozunk érte, egymásért minden nap.
2010. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szeretitek ti egymást? Csakmert mi több mint két éve vagyunk együtt és még mindig ugyanúgy bújik hozzám a barátom mint az elején. Ha nem jobban! És én vagyok az aki már nem akar. És miért? Mert nem szeretem már úgy.
2010. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha még csak nem turbékolnánk! Hja... Rózsák háborúja.. Törvényszerű?
2010. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi 9 éve vagyunk együtt és már szinte semmi sincs abból a lángolásból ami az elején volt.Nem ölel át,nem mondja,hogy szeretlek,Nem csókolózunk.És szex is alig van.:(:(És ez nekem nagyon rossz.Én hiába bújok oda szeretgetem én nem kapok vissza semmit belőle és ez nagyon rossz.Már odáig jutottam,hogy én sem teszek semmit a kapcsolatunkért.Már csak a gyerkőc és a hitelek miatt vagyunk együtt.
2010. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!