Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha átlagon felül keresnétek,...

Ha átlagon felül keresnétek, adnátok a családtagoknak belőle?

Figyelt kérdés
Ők is éldegélnek, nincs senkinek különösebb baja, amire kellene. Félretennétek a gyerekeknek, vagy adnátok belőle valamilyen formában?
2014. júl. 11. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rászorulnának, adnék nekik, ha nem, akkor félretenném a pénzt, hátha később rászorulnak, viszont mindenképpen megkérdezném, hogy nincs e szükségük valamire. 28N
2014. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szorulnak rá, én inkább félretenném - baj esetén ahhoz is hozzá lehet nyúlni, no meg velünk is történhet bármikor előre nem látott gond, neadjisten tragédia, amikor kellhet.
2014. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
én nem keresek átlagon felül, sőt... és még így is mindig megkérdezem a szüleimet, hogy miben tudnék segíteni. a babánk úton van, így nem fogadnak el semmit, de azért ha észreveszem, hogy kikapcsolták a netet, mert nem birták időben befizetni, akkor azt simán befizetem nekik kérdés nélkül is úgy h nem is keresek átlagon felül
2014. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze, ilyesmi nem is kérdés, egyáltalán nem élnek rosszul a rokonaim sem, szó nincs elmaradt csekkekről, vagy ilyesmi.
2014. júl. 11. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a gyereknek tennem felre. Akkor adnek kozeli csaladtagnak (idos szulonek peldaul) ha raszorul.

Masoknak (rokonsag stb) nem, oldjak meg.

2014. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élnek rosszul, akkor nem. Csak ha szükség van rá. Maximum nem egy bögrével lepném meg őket karácsonyra, hanem valami minőségibb dolgot is el tudok képzelni. (csak példa volt).
2014. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha konkrétan szükségük van valamire, vagy nehezebben jönnek ki, adnék. De szívesebben veszek meg nekik dolgokat, mert akkor fix, hogy az lesz belőle, amire adom..
2014. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy átlagon felül? 200ezer...?


Egyébként ha megvannak a szüleim segítség nélkül is, nem adnék nekik, inkább félretennék. Az ünnepek arra vannak, hogy olyankor ajándékozzunk, nem...? Vagy amikor kedved tartja. De nem látnék okot arra, hogy rendszeresen pénzt adjak. Bár lennék ilyen helyzetben már...!

2014. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem adok.


Átlagon felül keresek magyarországi viszonylatban jóval, Németországi viszonylatban is jól keresünk. A saját jövőnkre teszünk félre és a gyermekeinkére.


Ha kell valami a szüleimnek, testvéreimnek természetesen segítek, de nem utalunk vagy adunk rendszeres összegeket.

2014. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Ó, az a csodálatos magyar mentalitás! Elvárások az égben, a semmire. Átlagon felül keresünk, de nem adunk. Boldoguljon mindenki, ahogyan tud. Nekem sem adott soha senki, sőt, ha valamit összeszedtem magamnak nagy nehezen, még el is vették volna.


Nem ültek be helyettem az iskolapadba, nem güriztek, nem kínlódtak - ugyan minek adnék? Hogy nekem legyen vele kevesebb, ő meg a semmiért tartsa a markát? Hát hülye azért nem vagyok...

2014. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!