Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak az unokanővéremnek a...

Szóljak az unokanővéremnek a férje "kis" kalandjairól, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, én jelenleg otthon vagyok a fél éves kislányommal, a férjem külföldön dolgozik. Az unokanővéremék itt laknak pár utcával lejjebb, és az ő férje szokott nekem segíteni lenyírni a füvet, meg ha kell más ház körüli munkákban is. Na a lényeg, hogy én sokat sétálok a kicsimmel a városban, és mivel ez egy nem túl nagy város, már többször láttam az unokanővérem férjét más nőkkel, hogy kávézgatnak, vagy sétálnak és bizony a férfi ezeknek a nőknek megpaskolta a fenekét, vagy a combját simogatta, de már szájra puszit is láttam, hogy ad egy másik nőnek.Idáig nem foglalkoztam vele, én nem szeretek belefolyni más dolgaiba, de tegnap este amikor átjött, megpróbált velem is kikezdeni. Konkrétan kijelentette, hogy nekem biztosan hiányzik a szex és majd ő kényeztet engem. Elküldtem őt a francba, de még akkor is azt hajtogatta, hogy úgysem fogok tudni neki sokáig ellenállni, és ne játsszam az agyam, mert ő úgy is meg fog dugni engem. Hát azt hittem az agyam eldobom, nagyon felmérgelt a rámenősségével meg a szemtelenségével. Szólnom kéne az unokanővéremnek, vagy inkább tartsam magamban továbbra is?

2014. júl. 12. 09:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
65%
Szólj neki, ez nem kérdés!!!
2014. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el jót teszel neki ha elmondod :) tapasztalat, lehet elrontasz egy házasságot de egy idő után úgyis kiderülne :)
2014. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt ilyen nyíltan csinálják, előfordulhat hogy az unokanővéreddel közös megegyezésen alapuló poligám kapcsolatot folytat. A másik verzió az, hogy idióta.
2014. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De mi lesz, ha nem fog hinni nekem az uncsinővérem? Ha a férje kidumálja magát, akkor én leszek a sz@rkeverő és ezt nem szeretném.
2014. júl. 12. 09:50
 5/18 anonim válasza:
69%
Szólj, ez nem járja hogy hülyének nézi.
2014. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Szolj a nõvėrednek!!!mondjuk ėn alapbol nem tudtam volna szemet hunyni amikot làttam volna a 2 szememel... hogy.megcsalja az uncsi.nõveremet!! Beszeltel volna vele erröl ott a helyszinen!! Hogy vagy ö mondja el vagy ėn!!ėrtelek hogy nem akarsz màs ėletėbe bele avatkozni de a vėr nem vàllik vizzė!!nem egy idegenröl van szó!!!un.nõvėredről !!! Ha nem mondod el a hallgatàsod falazàsnak,evghetėrtėsnek minösül!ha kėsöbb kitudodna, uncsid,johosan haragudna ràd mivel elhallgatad elöle!! Elmondod meg tetted ezzel a køtelesėgedet,innentöl kezdve a az ők dolguk hogyan oldjàk meg!!
2014. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Elöször vedd fel a legközelebbi ilyen akciót és utána ezzel menj a feleséghez.
2014. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Én örülnék neki, ha engem felvilágosítana bárki, hogy a férjem megcsal. Te ismered őt, neked kell eldöntened, hogy érdemes-e szólni neki.
2014. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el fogom mondani neki, úgy döntöttem.
2014. júl. 12. 10:02
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

1. nincs olyan, hogy unokanővér, unokatesód van. Az unokaHÚG és az unokaÖCCS a testvéred gyereke, azt hívod így, az unokatesód az az unokatesód. Le fogtok pontozni, tudom :)


2. Szólj neki, az a férfi egy hűtlen állat, ha nem cselekszel, bűntudatod lesz a végén, ha nem hiszi el, vedd fel hangfelvételre amit mond neked (persze úgy, hogy ne lássa) és mutasd meg neki!


3.Ha erőszakoskodni próbál jelentsd fel!

2014. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!