Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom utálja a családomat,...

A párom utálja a családomat, mit tegyek hogy változtatni tudjak ezen?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt. Eleinte jóban voltak, mindenki kedvelte,és ő is. De kb. 3 éve szenvedek amiatt,hogy tele van gyűlölettel a családom felé. Ő rontotta el pedig 90%ban a kapcsolatot velük :-( sSajnos sokat bántott engem és ezért elfordult tőle a családom,ami szerintem érthető,de ő ezt nem érti meg,sőt még ő az aki gyűlöli őket. Nem rossz emberek pedig,. Senki sem tökéletes,de ő olyan szinten lenézi őket,hogy azt nem lehet elmondani. És folyton hangoztatja nekem,ami nagyon fáj é rengeteget veszekedünk is emiatt. Mit lehetne tenni,hogy egy kicsit összehozzam őket? :-(
2014. júl. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy egy ilyen ember mellett akarsz élni?

"Sajnos sokat bántott engem és ezért elfordult tőle a családom,ami szerintem érthető,de ő ezt nem érti meg,sőt még ő az aki gyűlöli őket"

2014. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok? Mi történt hogy ez elkezdődött? Vagy miért kezdődött el?

Szerintem az lenne a legjobb ha meg mondanád neki hogy ha nem fejezi be akkor ez nem mehet tovább.

2014. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

1. Sokat bántott


következmény: a családod elfordult tőle


ő pedig ezért megharagudott rájuk.



A családod jogosan fordított hátat neki, és te még mindig őt véded, és azt szeretnéd, hogy jó kapcsolatban legyenek?


Ráadásul le is nézi őket?


Na neeeem. Nekem az előző kapcsolatom tönkremenetelében nagy szerepe volt annak, hogy a párom nem jött ki a szüleimmel, és fordítva. Ilyen pár pedig nem kell nekem.

2014. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fő kérdés az, hogy még mindig bánt-e Téged. Persze itt nem feltétlen fizikai bántalmazásról van szó. Sajnos én átérzem a helyzetet, csak a másik oldalról. Mi már nem vagyunk együtt, két és fél év után szakított velem a lány. Szerintem egy kapcsolat megromlásához mindenképp két (vagy több) emberre van szükség. Persze Te elfogultabb vagy a családodhoz, ami persze érthető. És persze nem kell, hogy rossz emberek legyenek ahhoz, hogy ők is felelőssek legyenek. Na persze ez pedig nem jogosítja fel a párodat erre a viselkedésre. Szóval az egyetlen megoldás, ha mindketten őszintén elbeszélgettek erről egymással. Ki mit miért hogyan érez. Kommunikáció segíthet, sok sikert kívánok! :)
2014. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
remélem gyereketek nincs... Sajna még nincs törvény arra, hogy gyerekvállalás feltétele rendelkezni némi élő agyszövettel és önbecsüléssel.
2014. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abszolút érthető a fájdalmad, én is így lennék vele, hogy történt ami történt a múltban, a jelen a fontos és hogy kedveljék egymást a hozzám közel álló emberek.

1. A pároddal meg kell értetned a helyzetet. Ne maga miatt próbáljon velük jóba lenni és ne is a családod miatt, hanem temiattad. Ha igazán szeret és fontos neki a boldogságod, akkor ezt simán megcsinálja. Félreteszi a vélt vagy valós sérelmeit, lezárja a múltat és tiszta lappal nekiindul még egyszer. A TE KEDVEDÉRT és a TE BOLDOGSÁGODÉRT. (Ha nem teszi meg, hidd el tojik arra, hogy mi van veled valójában!)

2. A családoddal le kell ülni beszélgetned. Tudasd velük, hogy érted, hogy az érdekedben és a múlt miatt ilyenek a pároddal, de most mégis arra kéred őket, hogy ne tegyék ezt. Ne maguk miatt, ne a párod miatt, hanem temiattad. Mert neked fontos hogy a szeretteid kedveljék egymást és enélkül nehezebb az életed és kevésbé vagy így boldog.

3. Mindkét féllel külön-külön beszélj először, és mindkét félnek mondd el azt is, hogy a másik féllel már beszéltél és ő/ők benne van/vannak ebbe és minden rendben lesz részéről/részükről (ezzel kicsit lendíthetsz a dolgon).

4. Ha mindenki benne van és mindenkivel megbeszélted, csinálj egy nagy családi békülős bulit (kerti partit, közös strandolást, közös kirándulást... amit mindenki szeret).


Ha elsőre nem sikerül, ne add fel!

2014. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik egyedül kell megoldanom ezt a dolgot. Az a baj,hogy már próbáltam vele beszélni erről,de mindig veszekedés lett belőle. Ő továbbra is azt hajtogatja,hogy mennyire utálja őket mint a sz**t :-(. A családom hajlana a jobb kapcsolatra,én tudom,de csak akkor ha látnák rajta h másként viselkedik. Beszélnek ők egymással,de a hátuk mögött lehordja őket a sárga földig :-( egyébként évesek vagyunk.25
2014. júl. 24. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen sok segiteni valo nincsen....neked kell dontest hoznod hogy vele vagy nelkule :(
2014. aug. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!