Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a férje lebukott azzal...

Akinek a férje lebukott azzal kapcsolatosan hogy társkeresőzik, nőkkel ismerkedik azután mit tettetek? Mit léptetek? Hogyan viseltétek el?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez durva !!! Miért kellene elviselned ? ... Sajnos (illetve hál Istennek ) érdemben nem tudok hozzászólni a témához . Én biztos nem maradnék a helyedben olyan emberrel ,akinek
2014. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
..éN nem vagyok elég ,nem tisztel ,másra vágyik /vágyna mellettem.
2014. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ugyan nem a férjem volt, és problémás volt a kapcsolatunk, fel is akartam bontani és ez volt az utolsó csepp. Azonnal elkezdtem pakolni a cuccait, és amikor hazajött, vihette. nem az a bűn, ha másra vágyik az ember, ha mindketten másra vágynak, de a másikból hülyét csinálni,hazudni neki, az igen! A biztosnak hittből nem ugrik a bizonytalanba, főleg az, aki egyedül pl. nem tudná magát fenntartani, és mellettem kereste az utódomat, mert hát ugye addig is volt hol laknia, így nyilván egyszerűbbnek tűnhetett az egész, nekem meg előadta a szentet, aki próbál változni, meg változtatni. Na, az ilyen élősködő, megélhetési kapcsolattartót nem sajnáltam kivágni a bús fenébe, nagyban megkönnyítette a dolgomat a tudat, hogy ő is ugyanúgy kilépne a kapcsolatunkból, csak velem ellentétben nem volt őszinte, és eljátszotta, hogy csak én kellek neki. A kényelemért, amíg nem talál újat. Dühös voltam, és elsősorban magamra, hogy nem akkor mutattam neki ajtót, amikor én kezdtem el azt érezni, hogy ez nem az én emberem. Nem kellett volna neki lehetőséget adni arra, hogy kihasználjon csak azért, mert lelkiismeret-furdalásom volt, hogy szakítani akarok.

Nem tudom, nálatok mi a szitu, de nyilván sokkal jobban fáj, ha azt hiszed, minden ok, és közben ő másra vágyik. Mert másra vágyik, különben nem társkeresőzne. Ha találna is valakit, meg is csalna vele, vagy elhagyna, attól függ, melyik opció lenne neki a kényelmesebb...

2014. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal több férj/férfi csinálja kapcsolatban mint a nők azt gondolják...csak a legtöbb legalább nem bukik le...

Szóval el lehet hagyni...de kicsi a valószínűsége, hogy a következő nem csinálja...tedd mérlegle a többi dolgát is..miben jobb/rosszabb mint az átlag:)

2014. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg egyáltalán nem normális, hogy akár nő, akár férfi másokkal ismerkedik egy házasság/kapcsolat alatt. És egyáltalán nem kell rányomni a bélyeget a férfiakra, hogy "majdnem mindegyik ilyen, úgyhogy maradj vele, mert a következő is úgyis ezt fogja csinálni, mert egy férfniál ez normális". Meg a nagy .......-t. Egyáltalán nem elfogadott, és normális dolog ez a férfiak részéről..ha én megtudnám, hogy a vőlegényem ismerkedik másokkal, kiadnám az útját, nem is gondolkoznék ezen. Engem senki ne alázzon meg, és hazudozzon nekem..miközben a hátam mögött meg elcseverészik idegen nőkkel, akikkel esetleg találkozni akar, vagy épp megcsalni..
2014. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Amado atya ***** válasza:

És mi van, ha a férj férfiakkal társkeresőzött/randizott, randizik?

(Nem trollkodás, csak ártatlan "pótkérdés"...)

2014. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
"a hátam mögött meg elcseverészik idegen nőkkel" Barátkozni se lehet? :D Szép kis szigor.
2014. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!