Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távol a férjedtől/feleségedtől...

Távol a férjedtől/feleségedtől hetekig, hónapokig. Nem jönne elő egy kis féltékenység?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemet a munkája miatt ezen a héten még nem láttam, és a jövő héten sem fogom. Ma este ér haza, vasárnap megy tovább.


Féltékenység? Nincs!


Ennek nem az az oka, hogy az ember nem kergethetne rémképeket, hanem a megértése annak, hogy felesleges.

Gondolj bele, hogy te otthon féltékenykedsz. Miért? Ő meg tőled távol féltékenykedik?


Szerintem a legjobb /vagy legrosszabb ezt döntsd el te/ ha magadból indulsz ki. Én legalábbis ezt teszem.

Szeretem a férjemet, így hiába van rá lehetőségem és időm, nem csapom be. Nem megyek el azért mással, mert ő nem tud mellettem lenni. Nyilván ő is ezt teszi.

Azért írtam, hogy te döntsd el, hogy jó-e ez a feltételezés, mert nem tudom, hogy te milyen vagy. Ha már csaltad meg, vagy más pasira vágysz amíg távol van, nyilván megfordulhat a fejedbe, hogy ő is ezt teszi.

2014. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hónapokig nem voltunk még távol egymástól, hetekig igen, munka miatt néha neki is, nekem is kell utazni.


Nem a féltékenység jön elő, hanem az, hogy mennyire hiányzik. Szerintem beteges,ha valakinek ilyenkor a féltékenység az elsődleges...

2014. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A munka miatt mi majd egy évig külön voltunk s csak hétvégén találkoztunk :(

Hát én jobban bírtam, viszont ő féltékeny volt nagyon!

2014. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapja nem láttam munka miatt, nagyon hiányzik de nem féltékenykedem mert semmi értelme tudom mennyire szeret.
2014. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!