Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nagyon szűkösen él...

Barátnőm nagyon szűkösen él otthon, odaköltözött egy idegen, mit tehet?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szűkösen élnek ugye, ő, az öccse, a nővére, az anyja. Tehát az anyja és 3 gyerek, közötte egy kiskorú, ráadásul 1 szobában.

Nos a nővére összejött valami rosszarcú sráccal és 1-2 hét után egyszer csak a srác odaköltözött hozzájuk.

A barátnőm nővére természetesen védi, az anyja is védi, azt mondja, hogy a srác maradni fog. Az öccse kevés időt tölt otthon, de látszólag vagy nem meri kimondani, hogy zavarja, vagy pártatlan.


Én beszéltem már a sráccal és tényleg gyanús alak, össze vissza beszél, mindenféle hazugsággal nyal mindenkinek, nincs gerince, de ők így szeretik, állítólag rendőrségi ügyei is vannak.


A barátnőm azt szeretné, hogy minél előbb tűnjön el és igazából számára (és én azt gondolom számomra is) mindegy milyen módszerrel. Sajnos mivel az anyja védi, ő nem fogja elküldeni, csak ha valami olyan történik.


Esetleg mondja azt a barátnőm, hogy rámászott? De ha nincs megalapozva, nem fog neki hinni az anyja. Mi legyen?



2014. aug. 1. 17:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Hogy a fenébe keveredtél egy ilyen zűrös család közelébe?

Ha az anyának, akié , gondolom, a lakás , nem zavaró az illető ottléte, a barátnőd csak tűrhet.Vagy szépen elköltözik onnan.

2014. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hát ezt néha én is megkérdezem magamtól, elég zűrös időszakom volt, nem volt időm jobban körülszimatolni. De egyenlőre jó irányba változott a család amíg együtt voltam a barátnőmmel, csak aztán jött ez a valaki, és úgy látom még azt is ki fogja használni, hogy a barátnőm apja már nincs velük (félárva) és a családfő helyébe lép, akármi. Ráadásul a barátnőmnek tulajdonrésze is van az ingatlanban így azért van beleszólása szerintem kit engednek ide, az anyja csupán haszonélvező.

Engem irritál a dolog, akkor is ha saját szobája van. Még meg is erőszakolhatja! Kinézem belőle.

2014. aug. 1. 18:20
 13/22 hosszúhajú ***** válasza:
31%
titokban rendőrségen nyomozzátok le, ha van már felfüggesztettje, anyuka is észhez térne...
2014. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem lehet titokban a rendőrségen nyomozgatni :D
2014. aug. 1. 18:37
 15/22 A kérdező kommentje:
Leírtam már, megkérdeztük, nem mondták meg. Ez amúgy is elvileg már bírósági kategória.
2014. aug. 1. 18:37
 16/22 anonim ***** válasza:
2014. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam ki, hanem a barátnőm!
2014. aug. 1. 18:40
 18/22 A kérdező kommentje:
De segíteni látom nem tudsz, csak belepofázni :D
2014. aug. 1. 18:41
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem belepofázom, de minek feltenni kétszer?

Amúgy is a válasz egyszerű. Az anyuka lakása, és ő dönti el ki lakik ott ki nem. Ha ő megengedi, hogy a srác ott éljen akkor sem te sem a barátnőd nem tehettek semmit.

Ha meg a barátnőd belemegy a hülyeségedbe, hogy megrágalmazza hamisan, akkor nagyon megalázza magát. Nagyon hamar kibukna, hogy hazudott, és onnantól kezdve az egész család ellene lesz, meg ellened, mert te adtad az ostoba tanácsot neki.

A barátnőd amúgy is kapott tanácsot. Legyen türelmes, majd idővel a nővére esze meg fog jönni, és majd kidobja ő.

2014. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sajnos az esetetekben a haszonévezőnek van teljes körű joga beleszólni, ki lehet ott, ki nem.
2014. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!