Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor lepontoznak ebben a...

Amikor lepontoznak ebben a kategóriában (család), akkor nem érzed azt, hogy: húú, valamibe nagyon beletaláltam, ami igaz, de fáj sokaknak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 09:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Engem mindig lepontoznak, mert általában más a véleményem, mint a többségnek.
2014. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
Tessék! Pont az történt most is, amit a kérdésedben írtál! :-D Beletaláltam a fájó pontba, hogy sokan nem ésszel pontoznak! De lepontoztak máshol is, mert meg mertem mondani, hogy nem szép az arca, de szép lenne, ha kozmetikust váltana.. mi ez, ha nem érzelmek alapján pontozás? :)
2014. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem érzem, hanem TUDOM. Minél inkább igaz, amit írnak, annál jobban fáj annak, aki tagadná - ezért szokta a buta ember zsigerből lepontozni az okos választ.
2014. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ki miért pontoz le és kinek hány százaléka van? Egy kérdésre nem létezik jó vagy rossz válasz. Csupán több szem többet lát, hátha a kérdező kiszemez a válaszokból magának valamit. Nem az az oldal lényege, hogy egymás véleményét minősítsük, hanem hogy minél többen írják le a saját véleményüket a kérdésre.
2014. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg tudjátok mi zavar?

Múlt héten beírtam egy kérdést,mert történt valami a magánéletemben,ami megrázott és kellett,h valaki ismeretleneknek kimondjam.


Mi volt az első beíró?Bár utána nem jött több sötétség-mert a további beírásomból is lejött,h nem kamu-h neki bizony kamu a kérdés.


El nem tudom képzelni milyen magányos vagy egyszerű életű emberek irogatnak be,h neki kamu,de olyanokra,amik nem is olyan extrém esetek.


Amíg nem beszél össze vissza valaki vagy nem azt írja be például,hogy épp most ütötte el egy autó és hová gyalogoljon be a kórházba mi a fészkes fenének irogatja be a h..ye,hogy kamu a kérdés?!A szegénységi bizonyítványa,főként mikor valaki éppen ki van és azért ír be,ELÉGGÉ MAGAS az ilyeneknek!

2014. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A pontozási rendszer, meg azért jó, hogy az emberek lássák, ki

trollkodik (általában) és ki hasznos (általában). Az is igaz, hogy

senki nem lesz kevesebb, de jobban hiszel valakinek, aki a

statisztika szerint hasznosabb.


akkor miert van az, h elektronikaban segitek, csak en valaszolok, megoldottuk, nem kertem de vegig pontozott mondta, persze sehol nem lett 100, se semmi.

mikor meg vki megkerdezte, tetszik e a nev/adnad e, beirtam i/igen.

erre kapok ra 0% ost, aki meg azt irta nem az is 0%, ezutan elkuldtem a jo…ba, megegy 0.

szoval ez vhogy nem fair!

miutan igazsagtalanul lehuz, meg meg en vagyok troll, h kialok magamert?

2014. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%

Néha igen. Nem olyanra gondolok, ami alapvetően ízlés, hit kérdése, hanem... pl. volt jó pár hónapja egy kérdés, amiben arról érdeklődött a kérdező, hogy van neki egy leszbikus lánya, aki még nem vállalta fel magát a rokonok előtt, a fiának esküvője lesz, a lány meg szeretne a párjával menni (akit a vőlegény, örömanya ismer), mit tegyen, vagy mi lenne ilyenkor az ideális megoldás. Erre én próbáltam reálisan végiggondolni, hogy melyik lehet az az eset, ami a legkevésbé balhés, erre én rohadtul le lettem pontozva, aki meg nem is a kérdésre válaszolt, hanem elkezdte mondani, hogy fú, ő megölné a lányát, ha nővel lenne, meg ez milyen undorító meg ilyenek, az jobb pontot ért el nálam... nem is az a bajom, hogy nem bírom a homofóbiát, mert megvan mkinek a joga a véleményéhez, de ha egyszer nem a kérdésre válaszol...


A másik ilyen kategória, ahol folyamatosan lepontoznak, az az, amikor tinik írnak, hogy a szüleik milyen undorítóan viselkednek velük (a szülő hazudik a gyereknek, beleolvas a naplójába, turkál a cuccai között, látványosan kivételezik a másik tesóval, az aktuális párjával többet törődik, mint a kérdezővel), normális-e, akkor érdekes módon a begyöpösödött, szülő szent, gyereknek kuss családmodell hívei állnak 90%-okon, akik annyit mondanak, hogy anyád, ő jobban tudja, tisztelned kell, szeretned kell (akkor is, ha félholtra veri azért, mondjuk, mert hazahozott egy db 3-ast), kuss van neked, amíg a másik kenyerét eszed... ha meg vki beírja, hogy azért a szülőnek sem illene ezzel a helyzettel visszaélni, akkor már pontoznak le, hogy én egy tiszteletlen taknyos vagyok tuti (igen, a magam 25 évével). Szerintem itt vaskosan az van a dologban, hogy ezzel a szülőnek mindent szabad dologgal kényelmes dolog takarózni, mert így kiskirálykodhat, uralkodhat mindenki a gyereke felett, és nem kell abba belegondolnia, hogy rohadtul nem jó szülő.

2014. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%

Engem - ügyvédjelöltként - azért pontoztak le ebben a kategóriában, mert nem hitték el, hogy a hatályos családi jog szerint (ami ugye egy ideje a Ptk.) nem úgy van a gyermek-szülő kapcsolattartása, ahogyan azt ők laikus fejjel elképzelik. Hiába másoltam be jogszabályi szöveget, makacskodtak, okoskodtak. Mondjuk engem ez egyáltalán nem zavar, csak megemlítettem.


Viszont, ha hiszitek, ha nem - miután annál a kérdésnél jól lepontoztak -, volt (másik kategóriában), aki utalt arra, hogy neki magasabb a - többi felhasználó szerinti - hasznos válaszainak az aránya, ezért neki van igaza... ráadásul szintén szakmai (azaz jogi) kérdésben, amiben ő laikus volt (és hülyeséget is írt).


Mindig elképedek, milyen emberek vannak... szeretném azt hinni, hogy ez az oldal nem reprezentatív példája az ország társadalmának, de attól tartok tévedek. Mondjuk ez sok mindent megmagyaráz...

2014. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%

Engem inkább a kétszínűség zavar.

Tipikus példa erre, amikor a 18+os gyerek a szüleivel él.

Egyik kérdésnél a téma, hogy a szülei pénzt kérnek tőle a lakhatásért és a kérdező ezt nem érzi igazságosnak. Erre 70%-ban legalább olyan válaszok érkeznek, hogy mégis mit képzel, a szülei felnevelték, az ő kenyerüket eszi, meg majd mit gondol, hogy ingyen lakik otthon, hiszen már elmúlt 18, felnőtt ember, és miért nincs két állása suli mellett 16 éves korától..

Erre tegnap olvasom, hogy kérdező kiírta hogy a szülei nem akarnak pénzt elfogadni tőle és emiatt rosszul érzi magát. Itt pedig csupa olyan válaszok érkeztek, hogy minek fizetne, inkább örüljön neki hogy tud félretenni és minden szülő így tenne (=nem kérne pénzt a gyerekétől lakhatásért) és mit problémázik ezen...

Szóval fene se érti ezt...

Én mindig próbálok segítőkész lenni és a legjobb tudásom szerint válaszolni. Van amikor értékelik, van amikor lepontoznak. Engem csak akkor "zavar",ha nem érzem igazságosnak.


24/N

2014. aug. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Engem állandóan lepontoznak, de mikor beírom, hogy ha továbbiakban is 0-ás leszek akkor aki utánam jön az nálam is nullás lesz. És akkor befejezik. Inkább ne pontozzanak, ha nem vagyok trágár, vagy bunkó. Az, h nem egyezik a véleményünk olyan dolgokban mikor pl egy történetet kell elmesélnünk, ne haragudjon a világ... Menjenek a 3.14csába.
2014. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!