Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm kezét megakarom...

Barátnőm kezét megakarom kérni, gyűrű megvan már, de nem vagyok most jó anyagi helyzetben. Megkérjem így a kezét vagy ez nem számít csak a szándék a lényeg?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha a baratnod a penz miatt van veled, akkor nem fog hozzadmenni.

Ha szerelembol van veled, akkor igent mond.

2014. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt van velem,akkor eddig se lett volna velem.
2014. aug. 5. 08:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor én most nem értem miért kérdés, hogy megkérd e a kezét
2014. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert kerdes, hogy mennyi penzed van?
2014. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Barbixo ***** válasza:
100%
Ha az anyagi számít neki, nemet mond úgyis. Ha nem, és szeret, akkor viszont biztos, hogy ő is várja már ezt a pillanatot. :D Csak jól szervezd meg, hogy egy csodás emlék legyen. :D Az anyagi pedig csak annyit jelent, hogy max nem 300 vendéget hívtok majd meg az esküvőre, hanem vagy 20-at. :P
2014. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha szeretitek egymást akkor minek megkérni a kezét? Majd ha lesz pénzetek tartatok esküvőt.
2014. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
A lánykéréshez NEM KELL sem gyűrű, sem más ajándék! De csak akkor kérd meg a kezét, ha 1-2 éven belül feleségül is veszed. Különben komolytalan az egész.
2014. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem a kérdést. Megvan a kísérőgyűrű, de nem tudod kifizetni az esküvőt? vagy nem tudod kifizetni a jegygyűrűket? vagy mi a gond?
2014. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 09:15


Sokan nem tartják be ezt az 1-2 évet,szóval szerintem ha 3 év múlva van esküvő,akkor sem komolytalan szerintem.Vagy miért gondolod hogy az?

2014. aug. 5. 09:17
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Szia!


Szerintem kérd meg! Az anyagi helyzet hogyan kapcsolódik az eljegyzéshez? Szerintem még a gyűrű sem fontos, én már csak a szándéknak sokkal de sokkal jobban örülnék.

2014. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!