Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, feleségek, meddig...

Hölgyek, feleségek, meddig toleráljátok a párotoknak ha munkanélküli és (nem saját hibájából)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Addig, ameddig latom, hogy folyamatosan keres munkat.
2014. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
Bármeddig, ha azt látom, hogy tényleg igyekszik munkát találni. Ha jön a duma, hogy ezt vagy azt nem csinálom, mert alacsonyabb, mint a végzettségem, ez a munka nem érdekel...stb akkor erősen elgondolkodnék a váláson.
2014. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem keres munkát és csak henyél otthon, akkor semeddig sem toleràlnàm.
2014. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Na jó rendben keres,de ha ennek ellenére sem talál,most nem olyanra gondolok aki azzal elíntézi hogy elküldi 2 helyre az öünéletrajzot,hanem olyanra aki pl fel kel reggel,és minden létező helyre beadja az önéletrajzot.
2014. aug. 5. 18:37
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem találna valami értelmes munkát. Ha nem veszélyeztetné a megélhetésünket, én azt sem bánnám, ha várna egy normális állásra és nem dolgozná ki a belét sz..rért húgyért csak azért, hogy ne legyen otthon.
2014. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Átéltem már, és addig toleráltam, amíg nem találtunk (igen, én is kerestem!)megfelelő állást. Párom elvállalt volna olyan munkát is, ami már nem neki való. Megbeszéltük, hogy tovább keresünk. Lett is, amivel elégedettek voltunk.
2014. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Manapság borzalmasan nehéz munkát találni itthon. És ez egyre csak rosszabb lesz. Van, aki anglisztikán végzett és ott szerezte meg a diplomáját aztán az Alexandra könyvesboltban dolgozik. Őrület. Bolti- és eladói szakma nélkül.


Szét kell nézni. Járni kell a várost. Keresni kell a lehetőségeket. Ha nagyon nincs akkor szupermarketek - árufeltöltés. Bemész, kéred, hogy beszélhess az üzletvezetővel, neki odaadod az önéletrajzod, megmondod, hogy milyen állásra jelentkeznél, ha lenne esetleg üres hely, hívjanak.


Szétnézhetsz még a profession.hu-n is (illetve a párod vagy aki épp bajban van)


De mindezek mellett én úgy gondolom, hogy a legfontosabb, hogy tanuljon az ember, ha egyszer nem talál munkát. Online lehet nyelvet elsajátítani, tanulni, egy kicsit neki kell ülni, oda kell koncentrálni, magolni kell, de a tanulás az soha nem ment még az ember rovására, szóval rossz nem sülhet ki belőle.


Sok sikert mindenkinek.

2014. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a saját hibájából van, akkor egyáltalán milyen "tűrésről" beszélünk?


Sajnálnám, és próbálnék segíteni, mert piszok rossz érzés ez már önmagában is.

2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

ha van látszata annak hogy keres munkát (segítségemet kéri az önéletrajz átnézésében, levelező listán szétküldött önéletrajzok, előzmények mutatja az álláskeresős oldalakat, interjúkra, teszt írásra hívják és mondja is hogy mit kellett csinálni)

de közben otthon se az van hogy egésznap a gép előtt ül, hanem ha már én dolgozok akkor elmegy boltba vásárolni, megfőz elmosogat, ne adj isten felporszívóz



akkor addig marad amíg nem okoz ez anyagi gondot... (csak ne azt csinálja amit a volt barátom miután csődbe ment a cég ahol dolgozott, hogy egésznap csak gépezett, és annyit nem tett meg hogy a tányért amiről reggelizett elmossa...)

2014. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a cipőben vagyok. A férjem 3 hónapja munkanélküli. Minden nap ezer helyre beadja a jelentkezését, és 2 naponta megy interjúkra. 2 hete újra dolgozik, de ha még mindig munkanélküli lenne, akkor sem panaszkodnék, és addig támogatnám ameddig kell. Én évekig munkanélküli voltam,és soha 1 rossz szava nem volt ezért, akkor nekem nincs jogom 3 hónap kiesés miatt nyavalyogni.
2014. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!