Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már zavarban magatok...

Éreztétek már zavarban magatokat a szüleitek miatt?

Figyelt kérdés
nálam ez úgy történik, hogy például tök egyedül tudok edzeni, de mikor itthon vannak akkor abbahagyom, nincs rá motivációm. ez volt akkor is mikor elkezdtem erősen németül tanulni, mikor egyedül voltam itthon szinte egész nap tanultam, de mikor hazajöttek, meg másnap már nem, nincs erőm rá hogy elöttük végezzek ilyen dolgokat, nemtduom miért :D anyámmal tök jól elvagyok, apámmal kissé hűvös a viszonyunk de megvagyunk. érdekes érzés ez, mert ők is támogatnák azt(melyik szülő nem?!) hogy tényleg értelmes dolgokkal ütöm el az időt, de valamiért zavarba jövök, vagy cikinek érzem ezt.

2014. aug. 10. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Bibi a fejben :)

Bocs!!!

2014. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen voltam ezzel én így. Hány éves vagy? Nálam 1 éves koromra elmúlt. Ha korosabb vagy, akkor olyan típus vagy akiknek ehhez magány kell. Van ilyen.
2014. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 éves koromra elirtam
2014. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20/f, akkor egyszerűen csak ez a baj, magányos farkas vagyok :D
2014. aug. 10. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Batyam aki 24 is csak ugy tud tanulni h tok egyedul van, kulonben nem fog az agya, meg zavarja ha halljakmasok hogy mondja fel maganak az anyagot. Arra figyelj, hogy rendesen szocializalodj azert.
2014. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
meg tudom érteni a testvéredet! egyedül szinte bármire képes vagyok, emberekkel való kommunikáció is megy hogyha akarom, ha nincs rá szükségem akkor nem nyitom ki fölöslegesen a szám.
2014. aug. 10. 14:32
 7/7 A kérdező kommentje:
ennyi!
2014. aug. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!