Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában mindenkinek összeom...

Mostanában mindenkinek összeomlik az élete és mindenkivel balszerencsés dolgok történnek. Mi lehet ennek az oka? Te is ezt tapasztaltad?

Figyelt kérdés

Az összes ismerősöm olyasmiről számolt be az utóbbi hetekben, hogy kirúgták, betörtek hozzájuk, ellopták az autóját, nagy betegség van a családban.


Mindenkit mintha egyszerre verne a Sors.


Ti is ezt tapasztaljátok?



2014. aug. 10. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Anyám gyerekkori ismerőse írt egy levelet a két gyerekének laptopra, mikor felnyitották a búcsú levél várta őket, az erdőben volt felakasztva.

22F

2014. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

határozottan :(

eddig tökéletesen megvoltam anyosékkal, sogornövel.de 3 napja nem birtam tovább és visszaszoltam a sogornö folyamatos beszolàsaira. most két tűz között vannak anyosomék, mert tudják hogy nekem van igazam de a sogornö meg a lányuk. nagyon xar helyzet. 3 napja olyan rosszul vagyok, ver a viz, ha csak a sogornöre gondolok a szivem kiesik a helyéről, az életkedvem elmegy. pedig férjem is és anyosék is mondtàk, ne foglalkozak vele majd elmulik a sogornö "haragja". az bànt hogy 2 mondatod mondtam neki, kb ilyesmit: nekem is elegem van, nem hiszem el hogy nem rolam irtad Azt.(ez egy tiszta hülye dolog, közösségi oldalon panaszkodott, leiràs szerint csak én lehettem). erre kapta fel a vizet, hogy ő nem jön többet anyosékhoz, visszahozta amit adtam a gyerekének és szintén közösségi oldalon próbálta belőlem kihozni a legrosszabb énem-nem sikerült neki, nagyon udvarias voltam, igy törölte a posztot. na kb ennyi.

2014. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem pont fordítva van. Az elmúlt hónapokban rengeteg rossz történt velem de minden esetben a jó oldalát néztem, még ha nem is volt akkor is.

Most meg valahogy egymás után ér a szerencse.

2014. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hozzánk is betörtek egy hete - úgyhogy, ja.
2014. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pénz pénz pénz nuku, csoró a lakoság sok a visszélés
2014. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze, fontos a pozitív gondolkodás.

Csak lesz jobb.

És erre törekedni kell a végsőkig.

2014. aug. 11. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem meghalt az apám, az egyetem sem sikerült, a párkapcsolatomban is csúnyán átvertek két év után, a barátaim bunkók lettek velem, kihasználtak, kibeszéltek, anyagilag rosszul állunk.

20/F

2014. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fogadd őszinte részvétem.


Anyukáddal és ha vannak testvéreid most össze kell tartani.


Az igazi barát melletted lesz a bajban is.

Aki lemorzsolódik, azért ne bánkódj.


Az egyetemet pedig folytasd mindenképp, ne add fel.

2014. aug. 18. 02:46
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta is balszerencse sújtja az ismerőseimet.


Többeknél haláleset, autólopás azóta is

:(

2014. aug. 31. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!