Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál jó dolgokat írni az...

Tudnál jó dolgokat írni az életről/életedből? Mostanában miért voltál boldog?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 17:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

1 hete összeköltöztünk a párommal, ennek örültem a legjobban mostanában. Igaz hitelt vettünk fel, de csak 1 milliót a többit hozzá tettük mi.

Más jó dolgok: van egy macskánk és egy kutyánk. A cica főként nekem jó. :D Szüleim megoldották a problémáikat és a legjobb barátnőmet eljegyezték. Ja és van munkám, ezek nekem a jó dolgok. :) Neked kérdező?

2014. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Megszületett a nővérem kisfia, felvettek egy felsőkategóriás suliba, ahová minden álmom volt bekerülni, sikerült közös nyaralást szervezni a legjobb barátnőmmel,akivel régen találkoztam, és végre elköltöztünk arról a környékről, ahol eddig laktunk, egy szép, tiszta házba :D
2014. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja tudtam meg, hogy babát várok.
2014. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

Megkerte a parom a kezemet nem reg :)

elmentunk Daniaba lakni a parommal.

Talaltam munkat palyakezdokent rogton. ( JUPPEEE:D)

Lefogytam 20 kilot fel ev alatt. (YESSS :P)

nemsoka eskuvunk lesz :)

van meg sok sok sok minden de ezek a lenyegesebbek :D

2014. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég ettem egy finom fél csirkecombot filmnézés közben. Isteni volt. :)

Nagyobb vonalakban pedig az utóbbi 8 évben szinte mindennap boldog voltam, vagyis nem volt okom igazi boldogtalanságra. Remélem így marad még egy darabig. Régebben annyi rossz ért, hogy azóta én mindennek örülök!

2014. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Sok év után végre megtaláltam a szerelmet egy olyan fiúban, akiről mindig is álmodtam.

Szintén sok év után lett egy kismacskám, aki nagyon sok örömet okoz nekem.

2014. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Férjemmel kislányt szerettünk volna. nemrég derült ki, hogy kislányunk érkezik :-)
2014. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült diákmunkát találni nyárra, valamint elkezdtem modellkedni. Ezeken kívül pedig igyekszem minden nap boldog lenni, megtalálni mindenben a szépet, és a jót! :)
2014. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

- híztam két kilót :D

- a párom megdicsérte az almás palacsintámat, ami nekem iszonyúan nem ízlett, de neki nagyon

- szombaton esküvőn voltunk, és utána még sokáig sétálgattunk a városban (legszívesebben maradtunk volna egy éjszakát, de a ruhánk nem volt rá alkalmas - nem épp városnézős-túrázós viselet)

- tegnapelőtt letekertünk a Rómaira, és találkoztunk unokabátyóékkal, többek között a kislányukkal, akire fél évig vigyáztam

- végére értem egy borzalmasan szr könyvnek

- de kb. minden nap boldog vagyok, mióta összejöttem a kedvessel - néha vannak rossz napok a múltból adódóan, de ezek egyre rövidülnek

2014. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igazából nem lehetne okom panaszra, mert van egy gyönyörű 10 hónapos kislányom, a párom szeret minket, van saját házunk. Akiket szeretek mindenki egészséges. De mikor nézem a híreket mindig elkap olyan rossz érzés. Mindig csak rosszakat mondanak: háborúról, betegségről, balesetekről. Félek elveszítem akiket szeretek.
2014. aug. 12. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!