Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan zavarja az exem új...

Jogosan zavarja az exem új feleségét ez a helyzet? Tegyek valamit, vagy maradjak ki belőle?

Figyelt kérdés

Exanyósommal jó a kapcsolatunk, nagyon jó nagymama, imádják egymást a gyerekekkel. Heti 2x ő megy értük az oviba (6 éves ikrek), néha nála is alszanak.


Az exemnek és a feleségének nemrég született meg a közös gyerekük, azóta nehezményezi ezt a felesége. Szerinte az anyósomnak hozzá kéne járni, neki segíteni nem az én gyerekeimmel foglalkoznia.


Anyósom szerint ne foglalkozzak vele, majd megnyugszik. Jár oda is egyébként, első 4 hétben ő főzött, mosott rájuk.


Igaza van anyósomnak, maradjak ki belőle?


2014. aug. 22. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
igaza van
2014. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igaza van

az új feleséggel ne törődj

ha nagyon bevágja a hisztit mond el neki h a te gyerekeidnek is a férje az apja, és természetes h egy nagymama nem tesz különbséget az unokák között !

majd a nagyi eldönti h mit csinál .... elvégre elég felnőtt már hozzá !

:-)


am rikta normális anyósod van :-)

2014. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van.Ezt nekik kell elrendezni kettőjük között.
2014. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod elrendezi, ne foglalkozz vele.

Off. Az új feleség vagy ostoba, vagy agyára mentek a hormonok.

2014. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van anyósodnak, nem kell foglalkozni vele.

Neked megvan a saját életed a gyermekeiddel, amibe beletartozik a nagymama. Ezt kifogásolni nincs joga senkinek.


Új feleség ne foglalkozzon az anyós magánéletével, ahhoz semmi köze.

2014. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Az új feleség egy hisztérika, hormontúltengéses kíngörcs.

Néhány héten belül az lesz a baja, hogy miért csalja a férje. Az ilyen nőket nem lehetne elviselni.


Te jó arcnak tűnsz kérdező, gondolom te hagytad ott az urat.

2014. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ki belőle, és örülj, hogy ilyen jó anyósod van, aki nem osztja az új feleség nézeteit. Máskor is volt hasonló konfliktus, vagy csakma baba születése óta?
2014. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, mert szerintem az ő kérdése is fent van ugyanitt, az előbb olvastam. Szerintem ne foglalkozz vele egyébként, ezt a nagymama meg fogja oldani. Mindegy, hogy jogos-e, maradj ki belőle.
2014. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

az újszülött csecsemő is aludjon a nagyinál..

nyilván a bentlakásos haztartási cseléd cseléd hiányzik akit az első 4 hétben megkapot

2014. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as, igen, én is erre jutottam! :) Kérdező: az anyósod jó fej, szerintem elintézi. :)
2014. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!