Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok, volt egy...

20 éves lány vagyok, volt egy súlyos autóbalesetem. Lent?

Figyelt kérdés
eltört a lábam, bevérzett a gyomrom,eltört 2 bordám, betört az orrom.. és utána depis lettem.. egyfolytába halál érzetem volt.. és ez miatt nagyon sokat ettem híztam 20kg-ot.. Meg persze alig tudtam kimozdulni és csak ettem ettem.. Barátom bejelentette hogy elhagy 3 év után mert így nem kellek neki, mert kövér vagyok.. stb..Lehetett ennek más oka? vagy? Mert még mindig nagyon szeretem őt!:(
2010. jan. 15. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Egy szardarabot nem lehet szeretni.Tehat te nem szereted ot!Erted?
2010. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
ha azért hagyott el mert meghíztál akkor ne is bánd. ez nem lehet ok egy szeretetteljes kapcsolatban a szakításra, egy normális férfi inkább segített volna abban , hogy lefogyj (ha esetleg nem tetszettél volna neki annyira) a barátod egy felszínes alak. ne sajnáld.
2010. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Igazából így nehéz hasznosat mondanom,de a véleményem azért leírom.

Szerintem a barátodnak a kövérség csak egy jó kifogás volt,mert nem tudta Ő sem elfogadni a depressziód,nem tudott vele mit kezdeni,és mivel látta,hogy te sem akarsz ellen tenni semmit,hanem csak a kajálásba fojtod bánatod,ezért azt mondta: "Ha Ő nem akar tenni ellene semmit,én miért akarjak?"

Ez nem lehetséges?És különben hány éves? Mert ha ő is fiatal akkor az is lehet,hogy ő úgy gondolja,hogy előtte az élet,és inkább tovább keres,mint hogy a valós problémákkal foglalkozna.

Amúgy meg szerintem még mindig jobban jártatok mind a ketten,hogy most hagyott ott,mert legalább abban biztos lehetsz,hogy nem csak sajnálatból van veled.És még mindig jobb, mintha 10 év és 2 gyerek után teszi ezt.

Fontos,hogy most ne zuhanj vissza a depibe,és nyugodtan írd ide le,amiről beszélni akarsz,vagy panaszkodj,csak ne fojtsd el magadban az érzéseidet!

2010. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ő 26 éves pedig elakart jegyezni még, egyáltalán nem gyerekes felfogású.. De szerintem egy másik lány lehetett az oka..
2010. jan. 15. 20:28
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 10 évesen volt autóbalesetem, örökre beteg lettem tőle: Nekem csak ennyi a hozzáfűzni valóm.((::
2010. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy kedves első,szerintem azért nem kellene a pasit ilyen jelzőkkel illetni,mert te sem tudod a teljes storyt,és az előzményeket,mert lehet hogy ez a baleset csak feltette a pontot az i-re.lehet hogy az ő szemszögéből ez volt az a lépés,amit meg kellett tennie.

Persze lehet, hogy nem így van,de akkor se mondjatok ilyeneket!

2010. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

igazából sztem nem csak azaz oka h te meghíztál. hanem az is h teljesen megváltoztál. depis lettél, mint ahogy írtad, stb.

visszatérve a kövérségre, 20 kilót hízni azért nem olyan kis dolog. ha vki felszed 3-4-5-6-7 kilót azmég nemolyan nagy dolog. nade 20at? gondolkodj csak. megváltoztál teljesen, depressziós lettél, zárkózott, feszült, folyton halálérzeted volt, majdnemhogy egy roncs lettél. és ezmellett még megis híztál, 20 kilót. sztem ezen gondolkodj el, és ne hibáztasd rögtön a barátodat.

amúgy nekemis volt autóbalesetem, totálkárra törtem a kocsimat, bár én nem sérültem meg annyi helyen mint te, de eszembe sem jutott sajnálatba merítkezni és csak zabálni és zabálni, és depressziós lenni.

nemszívesen mondom ezt, mert biztos mindneki lefog szólni, de sztem te beteg vagy. mentálisan. és a barátod bnem CSAK a plusz 20 miatt hagyott el.

2010. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha képes azért elhagyni, mert meghíztál, akkor nem is baj, hogy elment. Eddig nagyon jól játszotta a felnőttet, de ha tényleg ennyi volt az ok, és nem több, akkor semmiképpen sem felnőtt gondolkodású az illető.
2010. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem a barátomat hibáztatom, lehet én is hibás voltam nem tudom, de azóta leadtam 9kg-ot.. és még vissza van.. Már felépültem, és nem vagyok mentálisan beteg!..
2010. jan. 15. 20:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem azért hagyott el, mert meghíztál, hanem mert nem tudta kezelni a depidet, ami nem szép dolog, de valahol érthető. persze nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, ha igazán szeretett volna, akkor kitart melletted, és segít.
2010. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!