Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves még nem házas...

Huszonéves még nem házas párok! Tudom, hogy még korai a kérdés, de mentek valahová Valentin napkor? Vagy otthon töltitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi vacsorázni megyünk a kedvenc helyünkre,aztán hozzám és filmet nézünk,összebújunk. :) Ti? :)
2010. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi egy hosszúhétvégét tervezünk valahol
2010. jan. 16. 19:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szia kérdező:)

remélem nem veszed rossz néven...mi imádjuk egymást, de valentin napkor nem megyünk sehova...egyrészt szerintem nem is fogunk találkozni(távkapcs egyetem miatt), másrészt az elmúlt évek alatt sem voltunk sehol...nem szeretjük ezeket a fölösleges felhajtásokat. én az év minden napján szeretem őt és nincs szükségem ilyen napokra amikor az egész világ rózsaszinben nyáladzik rosszul vagyok...főleg mert legtöbben a látszat miatt ülik meg az ünnepet(tisztelet a kivételnek!)...aztán ebben is az kezd a legfontosabb lenni, hogy mit vettél a párodnak s számomra kiábránditó, az emberek ebben is felül akarják múlni egymást...én mindig elmondom az őszintét, hogy semmit, nem vettem és sehova nem megyünk, mert az év 365 napja arról szól, hogy mennyire szeretem, nem ez az egy nap...még csak meg sem emlitem hogy valentinnap van...az év bármelyik napján odajön a párom ha különösen szeretné éreztetni, hogy szeret, és ad egy szál virágot, vagy csak egyszerűen megölel. az evfordulók meg altuálisak a szép pillanatok felelevenítéséhez...nekem ez a véleményem:) máskülönben nem ítélem el akik Valentinnapoznak, csak én nem állok be a sorba:)


hogy a kérdésre másképp is válaszoljak, a legjobb bnőmék otthonülős vacsiznak, másokat akiket hallottam étterembe mennek már hetek óts sporolják a pénzüket:P :)

jó szórakozást:)

2010. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mi pont ezért megyünk el... nem akarunk egymásnak semmit venni, de együtt akarunk lenni, minél többet, ugyanis elég ritkán, 3-4 hetente tudunk találkozni, és ez a hétvége mindkettőnknek szabad! Nem felvágásból megyünk el, hanem hhogy legyen egy gyönyörű hétvégénk! Amolyan előnászút - nyáron esküvő
2010. jan. 16. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

jajj de jo:) akkor gratulálok:)

mi is ritkán találkozunk, legközelebb februárban:((

de majd 18 -án ha minden jól megy megyek hozza:) és majd akkor valantinnapozunk (amit mi nem úgy hivunk:P :))

második voltam

2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
nem szeretem a valentin-napot, szerencsére a párom se
2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a valentin napot...a krácsonyt is megünnepeljük az is ugyanolyan ünnep csak nem piros napos.Én meg pont azt bírom hogy mindenhol szívecskék vannak tiszta édi:)

Mi el szoktunk menni a kedvenc helyünkre ahol először randiztunk,meg ahol megkérte a kezem...aztán otthon pezsgő,......,aztán alvás:)

2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok: jól hangzik a hosszú hétvége,nekünk sajnos most nem jön össze,talán majd nyáron :)

Mi sem veszünk semmit,a lényeg,hogy együtt tudunk lenni,mert ez egy hajtós január volt/van és alig tudunk találkozni.

Az ünnepeket szeretem,mert kicsit kizökkentenek a hétköznapokból,olyan jó az ember lelkének.Ez nem jelenti azt,hogy az ember nem igyekszik a hétköznapokat is feldobni,de az ünnepek szép emléket adnak.

Pl. az anyáknapját is szeretem és ünneplem és ez nem jelenti azt,hogy az év többi napján nem nem találkozom vele vagy nem ölelem meg.Dehogynem,de jó érzés,hogy van az a nap,amikor méginkább minden róla szól.

Nekem a Valentin nap is ilyen,ez a szerelmesek napja és mindenki saját ízlésének megfelelően emlékezhet meg róla vagy éppen nem törődhet vele.Ezt is elfogadom,attól még szeretem. :)

2010. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 7végén találkozunk, nem tartanánk meg,ha nem vasárnapra esne.Igazából semmi különöset nem teszünk,nem ajándékozzuk meg egymást.

21 l

2010. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi sajnos nem tudunk swmmi különöset csinálni pont valentinnapkor de viszont elözö nap együtt leszünk egésznap!
2010. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!