Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszek neki, túl korai...

Nem hiszek neki, túl korai lenne azt mondani hogy költözzön el?

Figyelt kérdés

Nem vagyok naív kislány aki elhisz mindent amit mondanak, de most ismerkedek egy férfival, már több hónapja szemezünk és már 2-3 hete munka után mindig megvár és beszélgetünk stb.

Ennek a férfinak viszont volt már felesége (vagy van is?? na ezt nem tudom) Együtt laknak az biztos, van két gyermekük is. elvileg válnak, de nem tudnak megegyezni. A nő nem tudja kifizetni a pasi felajánlott 5 milliót de a nő azt kevésli.

A férfi elvileg fél, és azért nem is akar velem nyilvánosan mutatkozni hiszen akkor a nő vissza élhet vele a bíróságon hogy csajozik vagy a házat eladja stb.

Tegnap csináltam róla egy fotót a kocsiban, és nagyon kérlelte hogy töröljem, nem tettem természetesen. Aztán este is mikor felhívtam igazán kibukott hogy miért hívom, még ma is közölte hogy hagyjuk inkább egymást, utána azt hogy ne hagyjuk, meg hogy töröljem ki a képet, mert fél hogy baj lesz ebből, de elvileg szerelmes belém, és hiányzok stb stb stb Elég vicces és egyben szánalmasnak is gondolom.Ha nincsenek együtt miért fél?? Ismerkedünk és én észnél vagyok, és szeretnék is észnél maradni. Nem tudja elvenni az eszem, és nem fogok szerető lenni, viszont korai közölni azt hogyha velem akar ismerkedni akkor menjen el albérletbe??



(Tegnap amikor a fotó elkészült, kérte hogy töröljem, de nem, akkor azt mondta bemutat a feleségének, meg is állt a háza előtt, de tovább ment, nem tudom mi értelme volt, bár nem akartam hogy ez legyen, magamnak sem akarok zűrt) Adjatok tanácsot hogy tisztán lássak...


2014. szept. 14. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szállj le erről a fazonról, vagy ő fog nagyon durván lekoptatni. A felvételt meg töröld, mert semmit nem érsz vele.Amúgy is elég alja húzás lenne.
2014. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodtan közöld vele.


De annyi biztos, hogy ez egy tipikus gyáva féreg, aki félredug, a csajt meg azzal hitegeti, hogy válnak, csak hát a gyerekek...biztos, hogy nem válnak, csak szeretőt keres.


Ne hagyd magad bepalizni!!!

2014. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus eset. Biztos nem válik. A családja fontosabb. Csak k..vázni szeretett volna. A helyedben erre nem lennék partner. Ne alacsonyodj le arra a szintre amin ő akar téged tartani az érdekeiért.
2014. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig úgy tudtam, hogy a csajozás vagy pasizás nem érv a válóperben, azóta változott a helyzet?

Ha igen, ha nem, szerintem ez a mókus úgy hazudik neked, mintha könyvből olvasná. Menekülj, ha nem akarsz magadnak rosszat.

2014. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem zárta le a múltat addig nem kezdenék a helyedben vele. Magadat kíméled meg a sok bonyodalomtól.
2014. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a válóperben nincs jelentősége hogy ki és hányszor lépett félre, vagy hogy kinek a hibájából kerül sor a válásra. Sokan azt hiszik hogy igen, de ezt az infót csak a filmekből vették. A pasid még nem válik szerintem és közelében sem volt ügyvédnek vagy bárminek aminek a válóperhez van köze. Ha elindították volna a válást vagy beszélt volna ügyvéddel tudná.
2014. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek írták: Nem elvált, hanem házas, és te vagy a harmadik.
2014. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, egy fényképed nem lehet róla, de biztos felvállal és összeköltözik veled. Azt írod nem vagy naiv.
2014. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi elvileg fél, és azért nem is akar velem nyilvánosan mutatkozni hiszen akkor a nő vissza élhet vele a bíróságon hogy csajozik"


Dehogynem vagy naiv! Ha ezt bevetted, akkor nagyon is az vagy. Magyarországon nem számít a válóperben, ha a pasinak akár a fél város megvolt.

Amúgy: az "elvileg válnak, de nem tudnak megegyezni" - na ez típusszöveg, az összes nős kollégám ezzel eteti a bugyuta kiscsajokat, akiket meg akarnak fektetni.

Te tényleg nagyon buta vagy, ha hiszel neki.

2014. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Több olyan ismerős is van a környezetemben, akik harmadik fél miatt váltak és egyáltalán nem számított a válás alatt, hogy ki kivel van. Ha nem tudnak megegyezni, akkor el kell indítani a válást és majd hivatalos úton eldől. Ez akkora kamu duma, hogy csak úgy hullámzik tőle a szőr a hátamon...


Nem vállal fel, nem engedi, hogy te fel vállald, rejteget, otthon él... Most őszintén! Ha nem tartod magadat naivnak, akkor nyisd már ki a szemedet az isten szerelmére!!

2014. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!