Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés miben változtat a...

Eljegyzés miben változtat a dolgokon szerintetek? Normális dolog emiatt ítélni meg egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pontosabban arról van szó, hogy van egy közeli rokonom, akit eljegyzett a párja (még egy éve sincsenek együtt). Amióta eljegyezte a srác azóta feszt a képembe töröli, hogy ő már el van jegyezve...azóta odaköltözött a párjához(aki egy évvel ezelőtt még másvalakit akart elvenni feleségül:-S)

Majdnem egyidősök vagyunk, nekem is van párom, de nem volt még eljegyzés, mivel egyetemisták vagyunk, először egyetem aztán a többi:) (mi 2,5 éve vagyunk együtt)...

Azóta mindenki (a családban) ez alapján ítélkezik, hogy az ők kapcsolata mennyire komoly, mi meg úgy vagyunk kezelve, mintha haverok lennénk. Annyira rosszul esik, annak ellenére, hogy tudom, nem ez számít hanem az, hogy mi mit érzünk, és, hogy mi mennyire szeretjük egymást...de ezek a visszajelzések néha annyira rosszul esnek...én bármelyik percben igent mondanék a páromnak, mert mindennél jobban szeretem. mégis folyton jön a kritika...kinek és mi köze ehhez? szerintem egy eljegyzés nem változtat annyit a dolgokon, hogy igy álljanak mellénk...persze lehet azért is esik ennyire rosszul, mert közben vágyom az eljegyzésre, de miért kell állandóan valakinek kavarni? senkinek semmi köze:(


2010. jan. 19. 15:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én is igent mondanék,pedig mi csak 1 éve vagyunk együtt,bár együtt lakunk.De igaz, hogy senkinek semmi köze hozzá.Szerintem irigyek illetve szerintem szeretnék még megélni a kislányuk esküvőjét.
2010. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
bocsi nem értem egészen a válaszod:-S
2010. jan. 19. 15:14
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Hát figyelj, ez van. Ők együtt élnek, jegyesek. Ti meg "csak" együtt vagytok, és egyetemistáskodtok. Most akkor melyiket lehet komolyabban venni?
2010. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ok,hogy a szüleink fiatalkorában még volt súlya az eljegyzésnek,most pedig már a házasságnak sincs...

Amit pedig az eljegyzett rokonod csinál,gonoszság,mert tudja,hogy te is vágysz rá és látja,hogy mit szól a család!Vagyis inkább gyerekes,nem is gonosz...


Most mondjam,hogy ne foglalkozz velük?:-)

Tudom,hogy könnyű mondani,de ha ez vigasztal,én már menyasszony vagyok,de a majdnem apósom a volt feleség nevén szólít...Aztán akkor még elvárják,ha fiam lesz,a nagyapa nevét kapja...

Megvigasztalódtál?:-)

2010. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Mármint a szüleid irigyek, szerintem és ezért nyaggatnak és bántanak meg.De ez a te életed, ne foglalkozz velük,majd ha itt az ideje és már úgy érzitek,nem kötelezőből,akkor majd eljegyzitek egymást.Ezt a szüleidnek is meg kell értenie.Ti nem felelőtlenül gondolkodtok és vetitek be magatokat az eljegyzésbe, hisz az elvileg egy életre szól, szóval lehet, hogy ti eljegyzés nélkül is életetek végéig együtt lesztek, ők meg pár év múlva elválnak házasság után.
2010. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

látod, pont ez a baj...az, hogy nem látják az emberek, hogy mi van köztünk és csak a külsőségekre adnak...

na mindegy most nem fogom ecsetelgetni és mentegetni a kapcsolatomat, tudom hogy milyen szálak kötnek minket össze és tudom, hogy mi őket...az egész egy nagy szerepjáték....

mindegy...és am igen egy kivülálló szemében ŐK egy álom pár...

2010. jan. 19. 15:30
 7/25 A kérdező kommentje:

15:3o...oh...

hat lehet hogy megnyugszom:) :P

egyszer furcsák vagyunk mi emberek...:-S

hat fel se vedd, le se tedd...habar tudom ez ennyire nem egyszerű:(

2010. jan. 19. 15:32
 8/25 A kérdező kommentje:

15:3o

köszi kicsit erről is van szó:)

csak néha annyira elszomorít...szeretném néha az egész világnak elordítani, hogy mennyire büszke vagyok arra, hogy ennyire szeretjük és tiszteljük egymást(szamomra nagyon fontos) persze, hogy nem kürtölöm világgá csak képletesen értem....

aztán ilyen visszajelzéseket kapok...de csak nem kezdem el bizonygatni, hogy márpedig boldog vagyok...az annyira illúzióromboló és gyerekes:(

2010. jan. 19. 15:35
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból semmit nem jelent, h az eljegyzéstől még nem biztos, h lesz esküvő, és nem biztos, h tovább lesznek együtt, mint ti. Van, aki az eljegyzést elkomolytalankodja, 5 lányt is eljegyez, mire elvesz 1-et, de van, aki komolyan veszi. Vsz a rokonod az elsőbe tartozik, ha ilyen sietős volt neki. Attól, h nem éltek együtt, még lehet komoly a kapcsolatotok, komolyabb, mint a rokonodé. Mi 2,5 évig éltünk úgy, mint ti, utána volt csak eljegyzés, nem éltünk együtt, és lám-lám, már 2,5 éve házasok vagyunk :)
2010. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Hogyha ez téged ennyire idegesít, meg önigazolást keresel, nem lehet, hogy neked is bajod van ezzel és te is szeretnél már végre azt a hülye külsőséeg eljegyzést?
2010. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!