Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem kivan borulva! Nem...

Feleségem kivan borulva! Nem beszél velem, egésznap fekszik az ágyban, nem akar szeretkezni, ha átölelem ellök magától, nem akar sehova jönni velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kiborult rám,mindenért hibáztat,valamiért besokalt rám.Nem élünk rosszul,szeretem,vannak hibáim ez tény,de nem járok inni,nem lógok haverokkal,józan életet élek.Nem bántom,se lelkileg se testileg.Azt mondja hagyjam kicsit magára,mert már néha sok vagyok neki.Egyik napról a másikra lett ilyen,1 hete még mindent együtt csináltunk,együtt megyünk hétvégén vásárolni,szexuális életünk is rendben van(volt).Sok közös programunk szokott lenni,de azért a szabad tér is megvan kettőnk között,nem korlátozzuk egymást.Azt gondoltam harmoniában élünk egymással.Tegnap elött óta ilyen,haza jött munkából,már akkor láttam valami baj van.Nmóem beszél velem,ha hozzá akarok bújni vagy szeretgetni ellök magától,puszit sem ad,szeretkezni sem akar velem.Egész nap fekszik az ágyban,régen soha nem csinált ilyet,mindig jöttünk mentünk.Hétvégén hétköznap is.Megmondom férfiassan kicsit kétsége vagyok esve!!Mit csinálhatnék?Nem egy házicseléd,nagyon sok mindenben segíTek neki és támogatom,gyerekünk sincs még.
2014. szept. 20. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami csak történt vele. Az ember nem lesz egyik napról a másikra ilyen.
2014. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de egy ismerősöm is ilyen volt, majd kiderült hogy zaklatták a munkahelyén..Próbáld meg kipuhatolózni, hogy mi lehet ami végett ekkorát változott.
2014. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami munkahelyi dolog lehet a háttérben. Ott történhetett olyasmi, ami kiborította. Ne adj isten, megszűnt a munkahelye?
2014. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell, hogy beszélje magából a baját. Várd ki a megfelelő pillanatot, és beszélni fog. Kellett, hogy történjen valami, de mivel nem lehet sokáig így élni, próbáld meg motiválni, mondja el mi bántja, mert ez Téged is érint, tehát Neked is jogod van megtudni előbb vagy utóbb. Ne sürgesd, meg fogsz tudni mindent. S, ha rossz hír érkezik, ne omolj össze, a Rád háruló feladatokat meg fogod tudni oldani!
2014. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Különlegescsajszi ***** válasza:
59%

Neharagudj,de megkérdezhetem,hogy te nem a férj vagy-e netalántán ?? http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

mert a két kérdés nagyon húz egymásra,mintha tényleg az egyik a nő lenne,a másik meg a pasi! Ha nem,akkor bocsi.:D Amúgy a kérdésedre a válasz,nem tudom,meg kell tőle kérdezni,így esetleg,ahogy nekünk válaszolóknak feltetted,a fekete írással ha meg kérded,az jó lesz! Meg kell beszélni !! vagy miért nem vágsz alá egy gyereket,oszt akkor nem unatkoznátok ennyire.!!;-)

2014. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bármi olyan a multadban amit nem tudott eddig,és most megtudhatta? Vagy a jelenedben valami kis titok amire rájött? Hagyd a szexel,nem is értem,hogy jut ebben a helyzetben eszedbe ez :O
2014. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Lehet van valakije.
2014. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

szerintem félredugott,és most szégyelli és megundorodott magától.


durvának hangzik? az. de a feleségem ezt csinálta...

2014. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ugrott be,h v hallott rolad vmit,v a roszabb,azert huzodik el a testi erintestol mert zaklattak,neadj isten megeroszakoltak
2014. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tippek:

Valami történt a munkahelyén.

Valamit hallott (rólad).

Valami egyéb dolog történt vele.

Van valakije.

2014. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!