Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szulok! Hogyan fogadnatok...

Szulok! Hogyan fogadnatok lanyotoknak 11 evvel idosebb baratjat?

Figyelt kérdés

Vagy fogadtatok, ki-ki atesett az ilyenen! A baratja 29 eves.

Komoly kapcsolat lett belole?


2014. szept. 26. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha normális gondolkodású, semmi bajom nem lenne vele.

Bármilyen kapcsolat lehet belőle, ezt képtelenség megjósolni. A lányod még nagyon fiatal.

2014. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én jól fogadnám, ha rendes,dolgos srác és szereti a lányom.
2014. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem igazán örülnék, mert egy 18 éves lány túl fiatal egy felnőtt férfihez. De hagynám, az ő döntése. Ha olyat látnék, ami nagyon nem tetszik, azt azért elmondanám.
2014. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát a lány 18 éves. Így ezzel semmi probléma. Azt hittem a kérdésből, hogy valami 13-24 lesz a felállás, na, az már komoly gond lenne.
2014. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jól fogadnám. Köztünk is 11 év van a férjemmel, sőt a szüleim között is 11 év van. Lehet hogy családi vonás. :-))))
2014. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köztünk is 11 év van, igaz én 27 voltam, amikor megismertem, így nem volt akkora a szakadék, mint egy 18 és egy 29 éves között. Bár, kivételek mindig vannak, lehet érettebb a lányod a korosztályánál, akkor pedig ne várd, hogy saját korabéli fiúkkal fog szerelembe esni.
2014. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem 32 lesz, de az az igazság, hogy simán ellehetnék mellette 18 évesen is, mert ő is egy nagy gyerek még mindig. Szóval szerintem nem gáz, vannak később érő pasik.
2014. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukàm kiakadt amikor 18 èvesen bemutattam a fèrjem, (koztunk 12 èv van), igaz nem szòlt bele, èn mindig is èrettebb voltam a koromnàl. Kèsobb miutàn megismerte, megszerette ès ùgy kezeli mintha o is a fia lenne.(koztuk csak 10 èv van) Mi 12 ève vagyunk egyutt, van kèt csodàlatos gyerekunk ès boldogok vagyunk.
2014. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekem, de baromira nem lelkesednék ha a 18 éves lányom hazaállítana egy 29 éves férfival. Mert nem hinném, hogy egy 18 éves fiatal lánynak és egy 29 éves férfinak ugyanazok az igényei, ugyanazon a színvonalon él, ugyanaz a szexuális igénye... stb. Más lenne a helyzet, ha pl egy 28 éves nőnek lenne 39 éves pasija. Kész felnőtt korban már tényleg nem számít 11 év korkülönbség, de a lányod még nagyon fiatal, tapasztalatlan szerintem.

Mindenesetre a tiltás, az ellenzés nem jó stratégia és nagyon már bele se szólhatsz az életébe, szóval ilyen helyzetben próbálnék a lányom barátnője lenni inkább, hogy nyílt és őszinte lehessen velem mindig bátran, hogy akármi adódik első kézből tudjak neki tanácsot adni, vagy segíteni. Jó viszony esetén lehet sokat beszélgetni, tapasztalatot cserélni, hatni egymásra.

2014. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!