Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha férjedet/fele...

Mit csinálnál ha férjedet/feleségedet ölelgetné és a nyakát csókolgatná egy baráti társaságba egy ismerős/haver?

Figyelt kérdés
Feleségeddel,férjeddel elmennétek egy baráti társaságban,majd elmennél wc-re és wc elött ölelgetni elvileg barátilag az illető,de közben a nyakát is megcsókolná.Hogyan reagálnál erre?Az illetővel elötte még nem találkoztál és még nem ismered.Tehát mondjuk a férjed vagy feleséged baráti társaságában mennétek,de őt még nem ismernéd,nem találkoztál vele, de ő már régebb óta ismeri.Mi lenne a reakció?
2014. okt. 17. 06:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Rögtön leesne,hogy ő a szeretője!Jól pofán b asznám mindkettőt!
2014. okt. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elkepzelni, hogy a férjem nem rázná le az illetőt, én is tettem már ezt, mert velem úgy fordult elő, hogy a sógorom csinálta, az egész családom előtt úgy, hogy nem volt feltűnő, mindezt az esküvőnkön,, soha előtte, soha utána nem csinált hasonlót, vagy nézzett rám úgy, mintha vonzódna, mai napig nem értem,...


Egy másik szitu is kényes volt, a férjem ki sem ment, csak arrébb áltlt... A munkatársávaltáncoltam, aki egyébként feljebb van a ranglétán , hülyéskedtünk..és elkezdett nyomulni, már hozzányomott egy asztalhoz, nem tudtam kezelnia. Szituációt, mert mégsem pofozhattam fel, pedig az kellett volna..hiaba resze volt...közben láttam, hgy azt nézi, mi a férjem reakciőoja, ő rámnézett, hogy most mi van, akkor láttahogy ez már nem a hülyülés és vicc, annyit mindott neki, hogy "most tudd mit csinálsz, és kivel" hebegett aboott,nhgy csak vicc volt.. Hazamentünk utána..

Tudni kell, hogy a srác ki ha én nem típus, és még kvázi gyerek, soha komoly baratnő, azt hiszi mert sok oénze van mindenkit megkaphat.. 23-24 éves, ő még nem nagyon fogja azt, hogy mi az hogy koomoly kapcsat, kb nála áll az a nezet, hogy "csak az foglalt, akin fekszenek" tehát az, hogy mi házasok vagyunk neki ilyen teljes képzavar, nem mibtha egy komoly kapcsoat nem lehetne ugyanannyira fontos, mint egy házasság, mi 28 évesek vagyunk csak, tehá tmi is fiatalok, jah egyébkent anyagilag ugyanűgy állunk mint a srác, csak ő anyuékkal él, és csak magára költ, így olyan nagyon soknak tűnik, főleg a korosztályában, és az egyetemen,mahova jár...



Tehát kiáll mellettem, és nem feltételezi, hogy meg akarom csalni, vagy én szeretném ezt, nem balhézik feleslegesen, elég a szemébe nézni, hgy komolyan gondlja, amit mond

2014. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Férjemet ismerve nem aggódnék, megoldaná ő a helyzetet. Ha első alkalommal tenné egy tényleg régi és jó barát, tuti nem lökné el zavarában, csak ha többször megismétlődne, hozná szóba, hogy ezt nem kellene...Meg persze előbb tőlem kérdezné meg, hogy mit csináljon :D

Ha nem régi barátról lenne szó, akkor meg úgyis azonnal leállítaná, nekem nem kellene balhéznom emiatt.

Ő sem szól, ha nekem udvarolnak esetleg, mert én is tudom, mi az a határ, amikor le kell állítani valakit.

2014. okt. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, még annyit, hogy most jutott eszembe, én a testvéremnek is néha bele szoktam puszilni a nyakába (nagyon közel állunk egymáshoz, a rossz szülői háttér miatt csak egymásra számíthattunk mindig is), szóval nem tudom, nem feltétlenül jelent egy ilyen gesztus fizikai vonzalmat, csak lehet, hogy a másik nem tudja, másoknak hol a határ, van ilyen.

Mondjuk mostanában már nem teszem, főleg mert komoly barátnője van, és nem akarom, hogy félre értse (meg engem megutáljon), de reflexből azért megeshetne.

2014. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
"Tehát mondjuk"- Hülye a kérdés. Konkrétumot írj, kérdezz!
2014. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó,Kérlek,akkor olvasd el a kérdést!Konkrétumot írtam.Egy baráti társaságban vagytok,a konyhán vagy a társaság többi tagjával,majd elmész wc-re és ott látod hogy az a számodra idegen ember,a férjed/feleségedet ölelgeti és a nyakát csókolgatja,puszilgatja.Már leírtam amúgy de mindegy...
2014. okt. 17. 07:24
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Mit csinálnék, ha már voltak előtte is gyanús jelek, beadnám a válópert. Ha nem voltak, akkor a jövőben jobban figyelnék kicsit.
2014. okt. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Odamennék, és a reakciójukból azért több derülne ki. Magamból kiindulva azért kiakadnék, mert én csak annak a nyakát puszilgatom, akibe szerelmes vagyok.
2014. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Azonnal robbannék, mint a bomba.

Valahogy úgy alakítanám, hogy vegyenek engem észre.

Aztán elmenekülnék. Párom meg jönne utánam mint a puli, de eltakarítanám.


És a te párod hagyta is? Ittak is? A pia persze nem lehet kifogás akkor sem, de mégis érdekel.

2014. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Kerültem hasonló helyzetbe, osztálytalálkozón. Egyik osztálytársam nagyon kedvesen, túl kedvesen is, búcsúzott el tőlem. A férjem ezt meglátta, és viccesen, de nagyon határozottan figyelmeztette: hé, ő az én feleségem!!

:)

2014. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!