Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanál? Belemennél...

Mit választanál? Belemennél egy olyan kapcsolatba, ahol anyagi biztonságban lennél (és a gyermeked is, viszont nem szerelemmel, pusztán szeretettel tekintenél az illetöre?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti,se gyerekem,se párom. De tényleg érdekel a vélemény,főként hölgyeké
2014. okt. 22. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Normális esetben nem. De en kepes vagyok azert az emberert szerelmet erezni egy idö utan, aki segit rajtam. Lojalis vagyok.
2014. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, nem hiszem, hogy belemennék.
2014. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Mert amint megjelenne az életemben az az ember, aki iránt szerelmet is éreznék, saját akaratomon kívül borulna a megalkuváson alapuló kapcsolat...
2014. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha tisztességgel el tudom tartani a gyerekem egyedül is, akkor nem. Ha éhezünk, igen.
2014. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Soha nem mennék bele szerelem nélkül, pusztán érdekből egy kapcsolatba. Inkább éljünk szegényesebben, de valódi családként, vagy nevelném a gyerkeeket együtt, de egy érdekkapcsolatban semmiképp.
2014. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Igen mert a szerelem az orult kod jo esetben atvaltozik fix strapabiro kitarto szeretette.

Igy jobb szeretettel kezdeni nincs azzal semmi gond ha megvan a tisztelet egymas irant.

Szerinted 25 ev utan orulten szerelmes vagy a ferjedbe?

nem ennyi ev utan szereted tiszteled eleted parja gyerekeid apja de lila kod az mar nincs

2014. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Utolsóval értek egyet. Ha van szeretet és szexuális vonzalom, akkor igen. Egy idő után sokan kinövik a hős szerelmes szerepet. Nincs ezzel baj.


Akkor van gáz, ha se szeretet se semmi.

2014. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen. Sosem voltam egy szerelmes típus, pedig nő vagyok. A jelenlegi párom jóval idősebb nálam, remek szakmája van és sikeres is benne, az anyagi háttér biztosítva van, jó az egzisztenciája és mivel már van egy gyeremke, látom, hogy tökéletes apa. Olyan, mint az enyém is volt, és olyan, amilyet mindig is képzeltem a gyerekemnek. Nagyon megbízható ember, és még rengeteg jó tulajdonságot sorolhatnék róla. Na meg tökéletes vele a szex, így igazából mindent megkapok tőle, amit egy kapcsolattól elvárok. Természetesen én is dolgozok, nem eltartott nő vagyok, még mielőtt félreértés történne. Valószínűnek tartom, hogy soha, senkibe nem tudnék olyan igazán szerelmes lenni, de nekem a szexuális vonzalom és ez, hogy bízhatok a partneremben többet is ad annál, mint hogy 1-2 évig repkedjenek a pillangók a hasamban. Szóval ha úgy alakul, én szülnék a jelenlegi páromnak, még így is, hogy 16 év van köztünk.
2014. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele. Nekem szükségem van az izzásra, a szerelemre.
2014. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Es ha elmulik a nagy lobogas ?

Szerelem nem hazassag alap az csak raadas

2014. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!