Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik elhívni egy pasit...

Hogy illik elhívni egy pasit randira, ami valóban nem is randi, csak ismerkedés?

Figyelt kérdés

Gondolok itt konkrétan arra, hogy tegyem fel a kérdést nyersen, hogy volna-e kedve velem tartani egy italra, hogy beszélgethessünk egyet, vagy magyarázzam is meg, hogy mit várok, vagy mit nem várok tőle, azaz ettől a találkozástól?

Ti hogy csinálnátok? Tényleg csak megismerni szeretném, azt sem akarom, hogy félreértse.



2014. okt. 29. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
SZerintem ha el akar hívni, megteszi. Nem hívnék el egy férfit sem randizni, legyen már annyira magabiztos, hogy ezt ő teszi meg! Minimumelvárás nálam. Lehet valaki félénk, de ennyire balfa sz ne legyen, hogy egy teára nem tud meghívni, ha tetszel neki! N31
2014. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem adod meg neki a lehetőséget , hogy megtegye az első lépést .. ?
2014. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak egyszer találkoztunk, kedves volt, értelmes embernek tűnik, ezért gondoltam, hogy elhívom én valahova, hogy jobban megismerhessem. Lehet neki meg sem fordul a fejében, hogy elhívjon, de ezt szeretném, ha ő mondaná meg, amit csak akkor fogok hallani, ha megkérdezem. :)
2014. okt. 29. 11:17
 4/20 Titusztitusz ***** válasza:
94%
Bár mondjuk én nem vagyok nő, akinek ilyesmi problémákkal kell megküzdenie, ezért tanácsot is csak férfiként tudok ide írni, de szerintem a legjobb mint mindig, az EGYENES ÚT...Szóval figyelj ki egy alkalmas pillanatot arra, amikor lehetőség szerint NYUGODT KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT tudol váltani az illetővel néhány mondatot, és akkor ÖSZINTÉN,NYÍLTAN, EGYENESEN mond el neki azt, amit itt kérdésként feltettél...Éshát legfőképpen igyekezz tudatosítani benne azt is, hogy most VALÓBAN ŐSZINTÉN BESZÉLSZ, szóval nem taktikázol...
2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
"Milyen lehangoló idő van. Nem lenne kedved inkább személyesen beszélgetni egy tea mellett? Addig is kimozdulunk a gép elől...:) "
2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Az 5. hsz nagyon jó minta. Kedvesen, udvariasan, őszintén. A normális férfiak tisztelik a nyitott, egyenes személyiségű nőket.
2014. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
A normális férfiakat nem kell randira hívni. Lépnek, ha akarnak valamit.
2014. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy jobb, ha egyenes vagyok és őszinte. Igazából nem is ez a kérdés, hanem csak az, hogy inkább titokzatosan, csak egy "volna-e e kedved beülni velem valahova egy jót beszélgetni?"(de így félő, hogy félreérti) , vagy magyarázzam is meg a fent írt mondat után, hogy "ne értsd félre nem randira hívlak, csak egy baráti csevejre, mert értékes embernek gondollak... stb.."


Én nem vagyok olyan, hogy várok és hátulról próbálom irányítani a pasit, kellettem magam, és várom, hogy ő hívjon el. Ha így tennék, lehet nem jutottam volna még sehova életemben. :)

2014. okt. 29. 11:45
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Nők! és ilyenkor hol van az a qva nagy emancipáció mi? De jó lenne, ha nem csak bizonyos esetekben hordoznák ezt a fogalmat körbe, mint a véres kardot, hanem mindig minden esetben. Igenis, ha a nők és férfiak mindenben egyenjogúak igenis tessék elhívni randizni. Korábban már volt írva néhány remek ötlet. Én biztos szívesen venném az iylen irányú felkérést.
2014. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Jaj ne akarják már a férfiak az emancipációval leplezni a szerencsétlenségüket. A munkavállalásnál, szólásszabadságnál, természetes, hogy működik, de a párkapcsolatok terén ne cserélődjenek már fel a szerepek, mert az nagyon gáz. Miért legyen a nő férfias? Azért, mert a férfiak manapság nőiesek? Jóhogy nem már a nő fogja meghódítani a férfit:D Erre várhattok, maximum a tinilányok hajlandóak erre.


Kérdező, szerintem ne említsd neki a randi dolgot, felesleges magyarázkodni, csak kérdezd meg, hogy "Nincs kedved kimozdulni kicsit, meg beszélgetni egyet? Nagyon bepunnyadtak az emberek, mióta rossz az idő." Ebből nem jön le semmi szándék, ha visszautasítja, akkor valószínűleg nem szeretne elmenni veled, de nem hiszem, hogy ezt teszi.

2014. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!