Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen esetben...

Férfiak, milyen esetben neveznétek így a párotokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megbántott a párom.

Összeköltözni készülünk (albérlet).

Azt mondta, hogy a szülei azt mondták, hogy jönnek segíteni takarítani, stb. A párom nem kérte kifejezetten a segítségüket, de így elfogadta.

Ez az egész kicsit kellemetlenül érintett engem, mert úgy képzeltem el az egészet, hogy majd együtt csinálgatjuk, takarítgatunk, kettecskén mindez olyan romantikus és jó lenne végre a közös kuckónkban.

Ennek folytán tettem egy olyan megjegyzést, hogy egyébként azért is lenne jó, ha együtt takarítanánk, ketten csinálnánk, mint két felnőtt, mert nem feltétlenül egy szorgos egyén ilyen téren, mindig megcsinálták otthon helyette, és ha most sem képes rá a költözéskor, és anyuci jön ide is takarítani, akkor "soha a büdös életbe nem fogja" megtanulni és én fogom szívni a levél az albérletben.

Erre ő lebunkózott, hogy én milyen bunkó vagyok.


2014. nov. 5. 14:01
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
levét*
2014. nov. 5. 14:02
 2/38 A kérdező kommentje:
Egyébként tud főzni ezt azt, néha elpakolja a mosatlant a mosogatógépbe! de soha nem szeret mosogatni, vagy nem veszi észre hogy fel kéne mosni, vagy mikor kéne ruhát mosni.
2014. nov. 5. 14:03
 3/38 A kérdező kommentje:
Én pedig a kézi mosogatás híve vagyok, de náluk ez a kényelem megmaradt szinte a mosogatógépnél.
2014. nov. 5. 14:03
 4/38 anonim ***** válasza:
4%
Igaza van
2014. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%

Kapcsolatotok elején vagytok, ahol a romantikának, a szerelemnek és a kölcsönös tiszteletnek lenne bőven itt az ideje. Ha most ezt mondta, őszintén mit vársz tőle a későbbiekben?

De igaz vannak nők, akik imádnak szenvedni férfi mellett, lehet Te is ezek közé tartozol. Nem az a kérdés, más férfi milyen esetben nevezné így a párját, hanem az, hogy minek költözöl össze vele?

2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, szerintem a szülei úgysem fognak hetente jönni takarítani, biztos van jobb dolguk.Szóval takaríthattok még kettesbem eleget, lesz még lehetőség kialakítani a szabályokat, kinek mi a feladata. Mond neki, hogy nem úgy gondoltad, csak kicsúszott a szádon.Biztos ő is bocsánatot kér a bunkózásért, mert az azért nem volt szép.Béküljetek ki, ne indítsátok vitával az összeköltözést ;)
2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%
nem jósolok hosszú együttélést
2014. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 gömbicica ***** válasza:
40%

A fiatalember helyében én hátat forditanék(

"

Egyébként tud főzni ezt azt, néha elpakolja a mosatlant a mosogatógépbe! de soha nem szeret mosogatni, vagy nem veszi észre hogy fel kéne mosni, vagy mikor kéne ruhát mosni."


Most Ő mosson ruhát, ő mosson fel.......


Zavar, hogy segitenek kitakaritani?

Zavar, hogy nem ő csinálja szülei helyett.


Nálad valami képzavar van. ne haragudj((((


A bunkózás minden esetre nem szép dolog(


"együtt takaritgatuk kettecskén ez olyan romantikus'


Ennél romantikusabbat is el tudnék képzelni mint takaritgatás.


Helyedben én szeretettel fogadtam volna a szülői segitséget, megköszöntem volna, főztem volna valami finom egytálételt, és takaritás végén együtt megebédeltünk volna.

2014. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
19%

Semmi romantikus nincs az együtt takarítgatásban.


Amúgy én sem fogadnék el segítséget senkitől, soha nincs ingyen.


Az hogy lebunkózott, az meg nem szép dolog de miért nem vele beszélsz ahelyett, hogy itt hisztikézel nekünk?

2014. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne a takarítást akard romantikusan, hanem majd a gyerekcsinálást. Szerintem ő meg túl akar ezen lenni mert már szeretné letenni a fenekét a kanapára, és ezért fogadta el a segítséget. Nem pont ezen fog múlni, hogy a későbbiekben fog-e segíteni a háztartásban vagy sem.

Fel lehet ezt úgy is fogni, hogy még alig tettétek át a lábatokat az új küszöbön, már házsártoskodsz, hogy anyós ugyan nehogy eljöjjön segíteni. Szerintem a romantikát hagyjátok másnapra, amikor már tényleg kettesben vagytok és főztök együtt valami finomat, leültök a közös asztalhoz és gyújtatok egy gyertyát az asztal közepén.

2014. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!