Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember párja (mindegy, hogy...

Az ember párja (mindegy, hogy nő vagy férfi) a legjobb barátja is "kell", hogy legyen?

Figyelt kérdés
Persze nem kell, semmi sem kötelező, de attól lesz igazán jó egy párkapcsolat, ha mégis így van? Mi a véleményetek erről? Nálatok ez hogy működik?
2014. nov. 6. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy a legjobb barátja, de mindenképpen úgy kell tudni beszélgetni, viccelődni, bulizni, mint a legjobb barátokkal.

Bár véleményem szerint egy egészséges kapcsolatban jut hely a barátoknak is, és a legjobb barátnak is.

Ha ez nem úgy néz ki, hogy a két fél mindenkit elmar maga mellől, mert "ő a legjobb barátom is", és nincs szüksége senki másra. Mert akkor az gáz, főleg akkor, ha szakítanak, vagy épp meginog a kapcsolat. Ilyen esetben egy-egy igaz barát életmentő lehet, de ha nincs más számára, csak a párja (aki egyben a barátja és bizalmasa is), akkor az baj.

2014. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy az legyen, de nem árt, ha hasonló szinten áll az ember a párjával. ( Én is így vagyok a párommal.) Pont úgy van, ahogy az 1es hozzászóló írta. A párja mellett az embernek kell hogy legyen barátja is, mert az élet csak úgy lehet teljes... :)
2014. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem muszáj. Szerintem a árkapcsolat a legfontosabb kapcsolatod, és minden más kapcsolat előtt prioritást kell élveznie, ez azt is jelenti hogy a minősége is a legjobb kell hogy legyen. Ha van valami amit a párodnak nem mondhatsz el, akkor az a kapcsolat csak addig működik, amíg nem üti fel a fejét valami kényelmetlenség.


Ha egy jó párkapcsolatod van akkor nem kell kifelé rohangálnod belőle hogy pótold a hiányaidat, hanem közösen fejlődtök hogy kielégítsétek egymás igényeit.


Ehhez hozzátartozik a barátság is.

2014. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legjobb barátja? IGEN. Az egyetlen barátja? NEM.

(számomra igen furcsa lenne, ha a párom nem olyan ember lenne, akiben maradéktalanul megbízom, és akivel mindent meg tudok beszélni - már persze ha a párom és nem csak a szexpartnerem)

2014. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen..

Hiszen a legjobb barátokkal tudjuk megbezselni a dolgainkat a legjobban, és ez igaza párunka is.

Meg kell tudnunk mindent beszelni, és a legfontosabb, ogy ezt nem kényszerből, hanem mert jólesik vele megbeszélni...

Ez az egyik egfontosabb tulajdonsága a egjobb barátnak..

De ahogy rták, nem szabad, ogy ő legyen az egyetlen legjobb barát, egyetlen barát

2014. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem ez a jó házasság egyik titka. Az izgalmas szeretőre idővel ráun az ember, de egy jó barát mellett megöregedni ajándék. Nem a külsőségek, nem a vonzalom, nem a szex, sem semmi ilyesmi nem marad meg örökre. Csak a szeretet, a tisztelet, barátság, közös élmények, jó hangulatú beszélgetések, ha a megfelelő ember mellett vagy.
2014. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én meleg vagyok,és nálunk ez kicsit komplikáltabb.

Mi például a párunkban a legjobb barátunkat is keressük egyben. Persze van már egy legjobb barátom,de mégis hasonlót keresek mint amilyen ő.

2014. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!