Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van eltunt csaladtagotok,...

Van eltunt csaladtagotok, ismerosotok?

Figyelt kérdés
Kiderult mi tortent vele?
2014. nov. 8. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Don-kanyarban volt pár családtagom.

némelyik hazajutott(többé-kevésbé egészben), de volt, akinek nyoma veszett!

2014. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, szerencsére.
2014. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, a rendőrség értesített minket már csak azonosításra.

Bp-en összesett, és meghalt az utcán, egy telefonszám alapján jutottak el hozzánk.

Gyakran eltünt a nagybátyám röidebb időkre (2-3 hónap) idénymunka miatt, akkor már 1 éve nem jött látogatni, közvetlen családja nem volt. Körbetelefonátunk már prazor, senki nem hallott róla, éppen 1 héttel előtte beszéltük,hogy eljött az ideje, hogy jelentsük az eltűnesét, már nem kellett :(

2014. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám első felesége Kanadában tűnt el az ötvenes évek második felében. Valszeg megölték.
2014. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám bátyja tűnt el még a 80-as években. Anyu mesélte, hogy fiatal kalandvágyó férfiként úgy döntött világot lát. Elment külföldre. Egy darabig írt, hogy merre jár, de később már semmi hír nem volt róla. Évekig keresték de semmi. Már én is megszülettem, de még akkor sem volt hír róla. Pár éve a vöröskereszt felvette a kapcsolatot anyámmal, hogy összehozzák az amerikai New yorki rendőrséggel. Kiderült, hogy a nagybátyám eljutott New Yorkba, de nem sokáig élvezhette az amerikai álom világot. Pár éve elkaptak egy férfit aki több gyilkosságot bevallott, és átadta vagy megtalálták a "emléktárgyakat " amiket elvett az áldozataitól. Köztük volt nagybátyám útlevele, és a pecsétgyűrűje amit még papa adott neki. Anyám megtudta, hogy milyen kínokat kellett átélnie a bátyjának, milyen kegyetlenül ölték meg. Évekig keresték a család, rokonok, a papám amíg élt több országba is elment, hogy megkeresse, és úgy halt meg, hogy soha nem tudta meg, hogy a fia akkor már rég halott volt. Annyira sajnáltam mamát és anyut amikor megtudták az igazságot, de mama azt mondta, hogy még mindig jobb tudni, hogy már nem él, mint semmit nem tudni róla..Sajnos én soha nem ismerhettem meg, csak fényképekről.
2014. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagynéném. Sajnos fiatal kora óta depressziós volt, többször kísérelt meg öngyilkosságot. 10 éves volt a kislánya, mikor eltűnt. Kb 1 héttel rá találták meg a testét egy erdő szélén, rengeteg altatót vett be...sajnos akkor sikeres volt a kísérlet...
2014. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Van.
2015. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy annak számít-e, de a nagyapám (zsidó volt) 1944-ben tűnt el deportálásnál és azóta se derült ki, hogy pontosan hol hunyt el.
2015. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1992 augusztus 12-én apám és a húgom aki akkor volt 18 éves (ebben az évben tette le az érettségit) nagyon csúnyán összevesztek. Annyira, hogy apám nekiment a húgomnak, húgom kiborult, kiabált, mindent apám fejéhez vágott. A vita téma egyébként az alkoholista anyánk volt, mert a húgomnak elege lett, hogy apu mindig anyut védte még akkor is ha totál részeg volt. Apám dühében kidobta a húgomat, hogy takarodjon a lakásából, nem akarja soha többé látni. Húgom elment. Másnap hazajött, összeszedett pár ruhát, és soha többé nem láttuk.

Tegnap volt a húgom születésnapja. 41 éves. Ma sem tudjuk merre van. Én már nagyon sok helyen kerestem, több országban is voltam, de semmi. Ma sem tudjuk merre van, él-e még. Anyám már nem él, apám 77 évesen ha nem is vallja be, szerintem már megbánta az akkori balhét. Szeretem apámat,de ezt az egy dolgot sosem bocsájtottam meg neki. Miatta a húgom nélkül kell élnem..

Nincs rosszabb mint amikor fogalmunk sincs hol van a szerettünk? Él még? Ha meghalt hol van?? Nagyon rossz ez a bizonytalanság.

2015. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám kisebbik bátyja hajléktalanként él Elvileg Bp-n.

1996-ban találkoztak utoljára.

Állítólag a tetoválásáról fel lehet ismerni.

Én még sohasem találkoztam vele.

2015. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!