Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egyre...

Mi az oka annak, hogy egyre több feleség csalja meg a férjét? A környezetembe és nem közvetett környezetemből hallo, hogy a feleség megcsalja a férfjét. Van ennek valami társadalmi oka?

Figyelt kérdés
Sok embert ismerek és sok helyről hallom hogy a kedves feleség szeretőt tart,míg a férja gályázik.Van 5 kamionos ismerősöm is,annak 4 ből félrekefél a felesége.Sokan azt gondolnák hogy a kamionos férfi megy félre,de rájöttem hogy ez nem így van.Többnyire a nő az aki félremegy,a férj járja az utakat,jó pénzért,küldi haza a feleségének,azok meg szeretőt tartanak.Már nem egy kamionost hallottam panaszkodni,hogy a kedves felesége amíg dolgozik,addig szeretőjéval fettreng.
2014. nov. 12. 08:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Aki ilyenkor nem válik hanem fűnek-fának panaszkodik, az egy ökör. Ha ez kell neki, egészségére.


A bátyám is kamionos, hidd el, nem kell őket félteni :-) Max arról nem mesél fűnek-fának, csak a csúnya asszonyt szidja.

2014. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
23%
Mert ma a nők "boldogok" akarnak lenni. Akár van gyerek, akár nincs. Ha a férj nem papucs, akkor hamar megunják.
2014. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk talán azért nem hagyja ott a feleségét,mert szereti?Én ismerek jópár kamionost,akiket én ismerek pozitivan csallodtam bennük.Viszont a feleségükbe annál inkább negatív irányba.5-ből 4 megcsalja a férjét,persze a pénzt elvárják hogy tolják hazafele,mondván hogy a gyerekre kell költeni.Tolják haza a több 100 ezreket,cserébe megalázzák,megcsalják a férjüket.Nem mondom van olyan kaminos is,aki ku..rvázik,de ahhoz nem kell kaminosnak lenni.
2014. nov. 12. 09:10
 4/36 anonim ***** válasza:
62%
"persze a pénzt elvárják hogy tolják hazafele,mondván hogy a gyerekre kell költeni." - Kérdező, ennek az az oka, hogy az elmúlt évtizedekben fejre állt a nők egy jó részének az értékrendje, már nem a párja az első neki, hanem a babóka, a férj csak arra való, hogy megcsinálja neki a babókát, majd segítsen eltartani a babókát... tudod, "babaproject" - majd keresnek hozzá egy "férjnek és apának való" balekot...
2014. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

ma 09:07


Miért egy kaminos mellett nem lehet boldog valaki?Akiket én ismerek,azok mind rendes,dolgos emberek,akik szeretik a családjukat feleségüket,próbálnak mindent megadni nekik,még is megcsalják őket.

2014. nov. 12. 09:17
 6/36 anonim ***** válasza:
60%
Jaj hagyjuk már a pasik ugyanúgy félremennek,sőt jobban,akkor a feleség miért ne tehetné meg? Attól,hogy van egy pár töketlen férfi aki nem látja mit művel a szemét felesége attól még nem ez az általános.
2014. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%

A pénz és a gyerekek miatt nem válnak el, mert ma Magyarországon két kereset kell a közepes megélhetéshez is, anélkül pedig néha egyik fél sem boldogul.

Nézd így: van egy közös ház hitellel, 1-2 gyerek, két fizetés ami olyan életszínvonalat nyújt ami elégséges. A gyerekek óvodába-iskolába járnak, megvan a maguk szükséglete, megszokott környezetük.

De hoppá! Anyuka és apuka 15 éve nyúzzák egymást, nem boldogok, a szerelem régen elmúlt, a szeretet sincs meg, de ami a legrosszabb, a tisztelet sem. Átgondolják az életüket, hogy nem boldogok, de egymás nélkül sem tudnak már létezni(legalábbis nem könnyen), és a gyerekek életét sem akarják felborítani. Mi a megoldás? Szerető.

Ez persze nem általános recept, de elég gyakran előfordul.

A kamionosoknál nem tudom hogy van ez, de az biztos hogy az nem házasélet, ha a férj csak napokra van otthon, aztán megy kamionozni.

2014. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

Talan az lehet az ok, hogy teljesen mas napirenden vannak..

A kamionosok altalaban ejszaka mennek, legalabbis az anyosom parja csak ejszaka jar. Anyosom pedig felvaltva dolgozik delelott es delutan, es sokszor nem is nagyon talalkoznak, csak amikor epp a masik alszik az agyban.. szoval esetleg ez lehet egy ok, hogy nem tudnak rendesen egymassal idot eltolteni, igy az egyuttletre se feltetlen jut ido.

2014. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
A rossz társadalmi attídűd az oka. A házasságot komolyan kellene venni mind a két félnek.
2014. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

ma 09:20


Szerintem meg azt hagyjuk hogy mindig CSAK a pasi,meg hogy több pasi megy félre.Szerintem ez manapság már inkább fordítva van,a pasi beledöglik hogy a nőnek mindent megadjon,dolgozik látástól mikulásig,mert ha nem akkor az a gond.Majd ha többet dolgozik,akkor jön hogy miért nem foglalkozik vele.Persze a pénz költése az jól jön,esetleg egy kis szerető is mellé,ha már a pasi többet dolgozik.Szóval sok férfinek esélye sincs ismerkedni,mert se ideje,és talán kedve sincs.De feltétel nélkül megbíznak a feleségbe.Érdekes módon a környezetembe,amiket hallok azok 90%-ban nők,akik félre mennek.A férfiakról miért nem hallani?Mert nyilván az is pletyke lenne,ha lenne valami.

2014. nov. 12. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!