Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg munkanélküli vagyok...

Jelenleg munkanélküli vagyok és munkaresés mellett sportfogadásól van egy kis jövedelmem. Feleségem ezért nagyon kivan akadva. Jogos hogy kivan akadva?

Figyelt kérdés
Folyamatosan keresek munkát,de fogyóban volt a megtakarított pénzem,a maradék 20 ezer ft-ból elkezdtem fogadni,nem észnélkül.A múlt hónapban sikerült 50 ezer ft-ot "keresnem" vele.Amiből kifizettem a rezsit.Tudom ez nem életcél,de lényegében ha ezt a pénzt elbuknám,már most pluszban vagyok,hiszen meg tripláztam a pénzt.Úgy vagyok vele,hogy amíg működik és nem találok munkát,addig miért ne kereshetnék vele?Jogos hogy a feleségem kivan akadva?Hozzátenném,nem fanatikus vagyok és ésszel csinálom a dolgot.
2014. nov. 12. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy jogos-e, attól függ, PONTOSAN miért van kiakadva.
2014. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
egy munkanélküli szerencsejátépkos... ha van esze még ma elköltözik töled te meg élj meg a 'keresetedből'
2014. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azéért van kiakadva, mert annyi jön le neki az egészből hogy nincs munkád..és egész nap a tippmix miatt rágod a körmöd :D
2014. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék. Ha épp kiesett a jövedelmünk fele, a maradékot nem kellene még kockáztatni!
2014. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet,hogy most éppen nyertél,de megnyugtatlak ha folytatod előbb-utóbb elbuktázod a lóvét,mindenkor,minden tipp senkinek nem jön be.Ezzel csak egyvalaki nyer azt pedig úgy hívják: Szerencsejáték Zrt. :-)
2014. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencséd volt, és megtripláztad a feltett összeget. Oké. Na, de vajon a továbbiakban is ekkora szerencséd lesz?

Nem azt mondom, hogy attól, mert nincs munkád, egy-egy mixet vagy totót ne adhatnál fel... de alapszabály, hogy annál soha ne ölj bele többet, aminek az elvesztése már fájna.

Feleséged pedig azért van kiakadva, mert már látja előre, hogy ha a maradék pénzedet eljátszod, abból már nem leszel ennyire szerencsés.

2014. dec. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!