Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok a szerelmetekre azt...

Tudnátok a szerelmetekre azt mondani, hogy büdös b*nkó?

Figyelt kérdés

Nem kell extrém esetekre gondolni!


Csak pl. olyan dolgok, hogy beszélgettek, te elkezdesz beszélni és a beszédes szerelmed esetleg szóba hoz valamit, "belevág" a témába, nem is szándékosan vág bele, mert valahogy a hangsúly számára olyan volt mintha befejezted volna a mondandód.

Te pedig besértődsz és bunkózol, és szegény csak tudatlanul áll az egész előtt.


2014. nov. 19. 10:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Személy szerint én a legextrémebb esetekben sem feltétlenül tudnám ezt mondani, mert annyira szeretem.

Ilyen kis apróságokért meg pláne nem tudnám ilyen jelzőkkel illetni, mert az nekem is fájna.

2014. nov. 19. 10:08
 2/28 A kérdező kommentje:

Jah és inkább arra a felállásra gondolok, hogy a férfi bunkózza le a nőt.

De bármilyen szemszögből nézhetitek.

2014. nov. 19. 10:09
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudnék ilyet mondani, de nem a szerelmemnek, hanem senkinek sem, nem szoktam így beszélni.

De el tudom képzelni, hogy ha valaki olyan temperamentumú, akkor ki tud neki ilyen csúszni a száján, anélkül, hogy komolyan gondolná.

Szóval ez nem azt jelenti feltétlenül, hogy nem szeret. Az is fontos, hogy egyébként hogyan viselkedik veled.

2014. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Deákné Vászna ***** válasza:
76%
Nem a szerelmemnek, de senkinek nem mondok ilyent. Hogy mit gondolok, az már más kérdés.
2014. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy sosem tudja végigmondani, amit akart, mert a szerelme MINDIG közbevág.

Aztán elszakad nála a cérna és egyszer nagyon csúnyát mond emiatt.

Személy szerint én iszonyú neveletlenségnek tartom, ha valaki belevág a másik szavába.


Saját példám: van több ismerősöm, akik sosem vágnak a szavamba, mások meg szinte mindig. Ne mondja nekem senki, hogy a közbevágó ismerőseim előtt másképp viszem a mondat hangsúlyát, mint azok előtt, akik nem vágnak a szavamba!

2014. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

De ez inkább ilyen kötetlen beszélgetés volt kettőnk között.

És pár másodpercre csendben is maradt és hozzá akartam tenni valamit. Aztán hirtelen bepukkadt hogy ő folytatni akarta.

2014. nov. 19. 10:21
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha rossz napom van, nem kizárt hogy olyasmit mondok amit később megbánok.
2014. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
És nem vágtam bele folyamatosan, csak egyszer igy megszólaltam amikor ő elvileg folytatni akarta
2014. nov. 19. 10:21
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem lehet rossz nap mert nem az első hogy ilyet mond.

Nem hiszem hogy csak felváltva lehet beszélgetni hogy akkor az egyiknek pofa alapállás van :(

hanem időnként hozzátesz valamit a másik

2014. nov. 19. 10:22
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

Amikor elszakad a cérna, az ember mond olyat, amit igazából nem gondol komolyan, csak az a célja vele, hogy elhallgattassa a másikat. Sokszor ehhez tényleg az kell hogy sokkolja valamivel. Nem tudatosan, de mindenki csinálja ilyen - olyan módon ha szükség van rá. Így küld felé egy közléssorompót.


Egyébként szerintem ilyenen friss kapcsolatban lehet inkább kiakadni. 5-10 év után az embernek már elmegy a füle mellett. Vannak azért ennél sokkal erősebb sértések is.

2014. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!