Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne erre a legjobb...

Mi lenne erre a legjobb áthídaló megoldás? Egyszerűen már nem tudom mi lenne a legjobb megoldás!?

Figyelt kérdés

Párommal 2.5 éve élünk együtt,neki nagyon jó munkája van,a magyar fizetés hátomszorosát keresi.Ez eddig tök jó,a baj hogy én magamnak már hónapok óta nem találok munkát.2 szakmám is van,de abba nem találok,néha keresnek embert,akkor egyből jelentkezem,hátha felvesznek,már elmennék 80 ezerért is dolgozni.Jelentkeztem fizikai munkára,segédmunkára is,de semmi.Teljesen profi önéletrajzom van,beszélek idegen nyelven is stb.

Baj vagy nem baj,a gond az,hogy vagy külföldön találnék munkát,mert ott lenne,több visszajelzés is volt már,még Budapesten is lenne.De tőlünk 200 km-re van,csak hétvégente tudnék hazajárni és 2 lakást fentartani sem túl takarékos megoldás.Így maradna a külföld,onnan viszont havonta 1-szer,2-szer tudnék hazajárni,vagy ő kijönni hozzám.

Lenne egy másik megoldás,az osztrák határ közelébe,de onnan is hétvégente haza kocsikázni meg vissza,elég fárasztó és monoton lenne egy idő után.Még így elég jó pénz maradna,ha hétvégente 700 km utaznék oda vissza.Viszont ez így nagyon fárasztó lenne egy idő után.

A másik lehetőség hogy kimennék Németországba,mert ott is lenne munkám,onnan viszont 1 hónapba 1-szer vagy 2-szer tudnék hazajönni.

Örültünk hogy végre egymásra találtunk és együtt csinálhatjuk az életünket,erre nekem már hónapok óta nincs munkám.Lehet el kell innen mennem,de nem tudom elképzelni hogy ne találkozzunk naponta,nem azért mert nem bizunk egymásba vagy ilyesmi,de mind kettőnknek szüksége van egymás közelségére,nem tudom mit tegyek.Tanácstalan vagyok.


29/F


2014. nov. 24. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj még, és keress itt munkát továbbra is. NE menj sehova, se külföldre se Pestre, ne autókázz több száz km-eket. Előbb-utóbb besikerül valami. Elhiszem hogy rossz ez az állapot, de a kettőtök érdeke azt kívánja, hogy maradj a közelben, a párod közelében. Volt nálunk is egy ilyen időszak, a párom (azóta már férjem) hónapokig nem talált állást. dE én nem is engedtem volna csak emiatt se külföldre, se messzire tőlem. Aztán lett munkája, és azóta is minden rendben van. Nyugi, és kitartás.
2014. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed,h már minden követ megmozgattál,akkor mozgass meg még többet. A párod is besegíthetne munkát találni, ismerősök és mindenki között...


Ha minden megvolt már,akkor érdemes csak külföldre menni,de üres zsebbel ne menj el sehova!

2014. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod? talán 1 átképzés, vagy tovább képzés segítene? Nézd meg milyen állásokat hírdetnek legtöbbször, és ha megfelelni, képezd át magad.
2014. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!