Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet (gyerem apját)...

A férjemet (gyerem apját) hogy tudnám rávenni hogy leálljon a kábítószerrel?

Figyelt kérdés
Minden eggyes hétvégén kimarad és másnap délután 4-5 körül támolyog haza amjd 3 napig még alszik.Akkor minden eggyes alkalommal megfogadja hogy soha többet de ahogy közeledik a hétvége már látom rajta hogy nem bír magával és alig bírja ki hogy menjen.Ez már így megy több mint egxyy éve,és én már egyre kevésbé bírom,főképp hogy van egy kisfiunk. Kértem már mindenhogy mindenformába,de semmi nem használ.Akkor megígéri és még talán saját maga is elhiszi de még se telik el olyan hét hogy ne maradna ki. Valamit csinálni kell. De mit tudok tenni?Segítsetek mert nem akarom hogy erre menjen rá a családunk de pedig az lesz a vége ha így folytatja mert én biztos nem fogadom el és nem törődök bele.
2010. jan. 30. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ördögi kör, magától nem tud leszokni róla. Azért megyen, mert elvonási tünetei vannak, és ha nem kapja meg az adagját, már rosszul van! Háziorvosodat kérd meg hova fordulhattok, ne szégyelld, jobb segítséget kérni, mint hogy belepusztuljon.
2010. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fog leszokni róla, mert nem akar. Ennyi a történet. Jobban szereti a kábszert meg a hétvégi bulikat, mint titeket. Innentől kezdve csak rajtad áll, hogy elviseled, vagy otthagyod. Drogos embernek egyébként sem szülnék semmi pénzért, de ez meg a te dolgod.

Akkor van eséled, ha ő maga belátja, hogy nem mehet ez így tovább, de egyelőre nem erre mutat a dolog.

2010. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén kimarad, 3 napig alszik. Tehát nem dolgozik? A kábítószer pénzbe kerül, nem kevésbe. Honnan van rá pénze? Te adod neki?
2010. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha komolyan gondolja a leszokást, akkor kérdezd meg tőle, hogy mit tesz /tett azért hogy változtasson? Ha semmit az is egy válasz.


Vezesd rá, hogy talán, "ha őt is zavarja a dolog menjetek pszichológushoz, mert az még mindig jobb mint egy elvonó" ... ekkor minden kiderül. Ha nem akar menni, akkor már meg is kaptad a választ és a jövődet is. Ha esetleg Csernus Imréhez :) elkeverednétek, ő egy pillanat alatt meg tudja mondani, hogy akkor most tényleg komolyan akarja-e vagy sem. Itt az a lényeg hogy elvileg önként menjen a dokihoz!


Egyébként -ne harizz- de én sem szülnék gyerkőcöt olyannak akivel már az elején ilyen gondok vannak :(

És ne hidd hogy nincs választási lehetőséged: vele -kitartás, szenvedés, és TALÁN változás (???) vagy nélküle - egy újabb lehetőség?

2010. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi majd az élet megold mindent, lehet hogy már csak egy-két hónap aztán feldobja a pacskert.
2010. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a pasimmal közöltem h vagy a drog vagy én...

Leaállt még az elején. 1éve "tiszta" vagy nem tom hogy kell mondani:D

2010. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!