Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem azt mondta nem...

Feleségem azt mondta nem vonzódik hozzám. Nagyon rosszul esett. Nem vagyok elhízva, nem vagyok igénytelen, rendes a viselkedésem is. Miért kell ilyet mondani?

Figyelt kérdés
Adok magamra,márkás rendes ruhákba járok,szerintem van stílusom,nem vagyok ápolatlan,nem vagyok elhízva,az emberekkel úgy ahogy vele is normálisan viselkedem.Persze nem vagyok tökéletes nyilván,de azért ilyet mondani.Nagyon rosszul esett.Mind ezt úgy mondta hogy szeretkezni szerettem volan vele a minap.Érdekes mert hétvégén szexeltünk,én úgy vettem lsure hogy kíván,nem tudja magár megjátszani,szóval nem értem az egészet.Soha nem erőltetem rá a szexet,még arra se mondhatná hogy azzal elveszem a kedvét tőle.
2014. nov. 26. 16:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mérges volt rám és így akart vissza vágni valamiért?
2014. nov. 26. 16:02
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ő mit mondott, miért nem vonzódik hozzád és mióta? Gondolom, csak megkérdezted.
2014. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ma 16:04


Írtam hogy hétvégén szeretkeztünk,semmi baj nem volt,láttam rajta hogy kivánja,nem tudja magát megjátszani,szóval biztos hogy élveze,azt is észre veszem ha nem élvezi,de nem így volt.Tegnap elött lefekvés elött lehet kicsit jobban nyomultam rá,nem akarta nagyon,majd kicsit mérges lettem.De nem mondtam semmi bántó dolgot neki,inkább befogtam,aztán magint próbálkoztam,akkor mondta,lehet azért hogy álljak le,én erre gondoltam.

2014. nov. 26. 16:08
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Attól hogy adsz magadra még simán lehet hogy nem kíván, nem vonzódik már hozzád. Én is voltam így egy 10 éves kapcsolatomban. Egyszerűen már nem vonzódtam, mondjuk ott már a vége felé nem is volt szex mert én nem akartam.
2014. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
Zárd el a pénzcsapot, attól majd megkíván.
2014. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Attól hogy adsz magadra még simán lehet hogy nem kíván, nem vonzódik már hozzád. Én is voltam így egy 10 éves kapcsolatomban. Egyszerűen már nem vonzódtam, mondjuk ott már a vége felé nem is volt szex mert én nem akartam.



Hát ja,csak mi nem 10 éve vagyunk együtt,hanem 3 éve.Ráadásul mint írtam,hétvégén egy hatalmas nagyot szeretkeztünk.Szóval nem értem,mert nem lehet megjátszani,észre veszem ha nem élvezi,nem az a fajta aki megjátsza magát,mert nem is tudja.Szóval biztos azért mondta hogy valamiért megbántson.2 nap alatt nem múlik el a vágy a másik iránt.

2014. nov. 26. 16:15
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Lehet csak azt akarta mondani hogy most nem kíván, csak épp rosszul fogalmazott. Ha egyébként nem vettél észre arra utaló jelet hogy kvázi csúnyának tart akkor semmi gond. Szerintem.
2014. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Dobd ki az utcara, hogy menyjen oda ahonnan jott
2014. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Hiába hajtogatod, hogy nem tudja magát megjátszani, de, simán megtudja.
2014. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem pedig csak valami félreértés van köztetek. A csodaszer ellene: Megbeszélitek.
2014. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!