Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy nős férfi azt...

Amikor egy nős férfi azt mondja egy nőnek, hogy rossz a házasságom, már csak a gyerek miatt vagyok a feleségemmel. Valamint amikor egy nő azt mondja egy férfinak, hogy elhanyagol a férjem, nem érzem nőnek magam mellette, az nem ugyanazt jelenti?

Figyelt kérdés
Szerintem itt burkoltan, bár mondhatnám azt is, hogy nyíltan a másik fél tudomására hozzák, hogy mit is szeretnének.

#házasság #Házasság elhanyagolás
2014. nov. 27. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Általában ugyanazt jelenti. Szexet és semmi mást. Csak az a gond, hogy a nők jelentős része ennél többet szeretne és többet is képzel bele a kapcsolatba. Ilyenkor jön a hideg zuhany.
2014. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
MInd aketto kihivas. Sot, mind a ketto meg odabigyeszti a velt okat, sajat kifogasat, hogy miert is keres szex-partnert.
2014. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ugyanazt jelenti. Nekem jó a párkapcsolatom, csak mivel 2 évet éltünk kettesben most szenvedem annak hiányát.(vagy 80%al visszaesett a szex) Mostanában eszembe jut milyen lenne a szomszéd 20 éves lányával vagy a másik új szomszéd fiatal feleségével... Vagy, hogy fogok lassan menni szaunában és milyen jó lenne ott egy kaland egy nővel... Pár éve ezek fel sem merültek bennem...
2014. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én erre mindig azt mondom: ne nekem mondd, hanem az asszonynak! És ne hozzám gyere 'frissítésért'.
2014. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt jelenti: nincs semmi baj, csak kene egy kis kaland.
2014. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés? Ugyanazt jelenti, nem is kell nagyon megfejteni, mert konkrétan kimondják. Nem válunk el, mert gyerek, közös ház, közös hitel, közös élet, stb. de jól esne egy kis törődés.
2014. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze utolsó akinek elég heti egyszer egy kis törődés az belemegy..

Aki megelégszik azzal hogy csak pótlék lesz..

vagy esetleg otthon is szex meg az ujjal is és mehetnek a betegségek ide oda..

otthon mitől lesz jobb..

sokan élnek ìgy az én főnököm is..van a feleségének pasija ..a pasijànak is felesége aki beteg mindkettőnek van két gyereke..a gyerekek ingatlan miatt vannak eggyütt. A főnököm full boldogtalannak néz ki..egy hàzba él a feleséggel holott tudja neki pasija van..-bàr szerintem a főnöknek is van..

milyen élet ez?akkor vàltani kell és akkor mindenki boldog..a gyerekek is tudjàk nekik jobb igy ?-nem hinném..


Bàrcsak a nő meglenne törődés és tàrs nélkül is..

2014. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is ìgy gondolta csak soha nem mondta ki.megbolondìtott majd mikor ràjött én nem lennék hétvég potlék lelépett én meg sose gyogyulok meg a jàtéka miatt.miért ilyen bonyolult az élet
2014. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha férfi mondja: hejj, kisanyám, úgy megraknálak, a füled is ketté állna!

Ha nő mondja: hát, szerintem ő is csak dugni akar.

2014. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!