Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rokonotok, családtag...

Van olyan rokonotok, családtagotok, aki kellemetlenül, szánalmasan viselkedik mások előtt? Mit csinál?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy mondjuk egy családi összejövetelen képtelen a záróizmait megtartani és mindenki előtt elereszti azt, ami kijönne, vagy annyira okosnak hiszi magát, hogy bár semmit nem tud felmutatni, mégis mindenkit kioktat a saját szakmájáról, holott hozzá se tud szagolni, nyilvánvalóan hasznos tanáccsal sem tud szolgálni.
2014. nov. 29. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Anyam. Akarhova megyunk, mindig valahogy fel tud idegesiteni. Pl. tegnap a fodrasznal elkezdett pletykazni az egeszsegugyi bajaimrol. Ilyenek szinte mindennaposak, szerintem undoksag.
2014. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az apósom. Ő mindent tud, és mindent tényként közöl. Még akkor is, ha hülyeség.

Életemben nem hallottam még tőle a "szerintem" vagy a "lehet" szót.


Pl.:

Másik városban lakunk, és eljöttek hozzánk pár napra anyós-após. Éppen egy most épülő sportcsarnok mellett mentünk el, amit ők először láttak, és tényként közli, hogy "bevásárló központ épül".


Nem tudok úgy beleharapni semmibe, hogy ne mondja el, hogy mennyi antioxidáns, fehérje, vitamin van abban.


Állandóan tanácsokat osztogat. Anyós válni akar. Nem csoda.

2014. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Mostohaanyám. Minden családi összejövetel róla szól (holott neki nem is rokonai az emberek), ő dumál, de halál lényegtelen dolgokat. Hogy mi van a suliban, melyik gyerek mit csinál, hogy ő mennyire fáradt, mennyi dolga van, stb.

Órákon keresztül, mintha bárkit is érdekelne a nyűgje.


De ha a másik mesél valamit, akkor oda sem figyel, majd a válasza egy "aha" aztán átvált a saját hisztijére.

2014. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!