Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom tartani ettől vagy...

Van okom tartani ettől vagy én túlzom el? Megnyugodhatok? Férjek feleségek ti hogyan viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Már múltkor tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban.Szóval a feleségem kiválasztotta maga mellé asszisztensnek az igazgató.Lehet túl reagálom a dolgot.De ilyen esetekben mindig felmerül a kérdés nekem,hogy vajon miért pont őt?Oké szakmailag tényleg nagyon ott van.De az ilyen poziciókba sokszor hallani hogy az igazgató meg akarja fektetni a nőt,vagy is esély van arra hogy össze melegedjenek.Tényleg lehet én reagálom túl a dolgot,de lesz olyan hogy üzleti útra el kell kisérni akár több napra is stb.Próbálok barátkozni a gondolattal,de egyenlőre nehezzen megy.Szóval férfiak nők ti hogyan viszonyulnátok ehhez?Mondjuk esetleg fordított esetben is,ha pl a férjeteknek női főnöke lenne és akár tönn napra is el kellene menni vele.Nem tartanátok attól hogy kialakulhat valami egy ilyen út során?
2014. dec. 4. 16:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Persze tudom bizalom stb.De egy kis iszogatás,egy gyengébb pillanat stb.Külföldi több napos utak.
2014. dec. 4. 17:01
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem bízol a feleségedben????
2014. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerjuk a feleseged? Egyebkent megosztanam veled hogy aki szex miatt kapja meg a munkat az mar eloleptetes elott teljesit. Ez a helyzet.
2014. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak nincs valami gond a házasságotokkal, nem történtek már eddig fura dolgok, akkor nagyon túlreagálod. Egyébként jelzem, hogy nemcsak a főnökével, de akármelyik munkatársával, vagy munkán kívüli férfival is viszonyt kezdhetne, ha akarna.

Az szomorú nagyon, hogy rögtön ez merül fel benned, hogy nem a képességei miatt kapta meg az állást, hanem mert meg akarja fektetni. Eddig is megfektethette volna, amíg nem a közvetlen asszisztense volt.

A férjemnek is két női asszisztense van, eszembe sem jutott ilyen. Eleve ilyen pozícióra kevésbé jelentkeznek férfiak. Nem sok férfi akar "titkárnő" lenni.

Az én főnököm is férfi.


Szóval szerintem nálatok már alapban valami gond van a bizalommal, különben ez nem jutott volna eszedbe.

2014. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Én már nőben nem bízom. Ha nem tudom megzsarolni vele, hogy többé nem tartom el és takarodhat amerre lát, szeretetből és tiszteletből akkor sem marad hűséges, mert a jó körülményekért mindent megtesznek. Sajnos az összes nő ilyen volt, akivel együtt voltam, pedig óriási különbség volt a barátnőim közt is. A családomban is az összes nő ilyen, két kezemen nem tudom megszámolni, hogy a nővérem is hányszor csalta meg a sógoromat pénz, jobb pozíciók vagy más miatt. A nők csak használati tárgyak, és így is viszonyulnak magukhoz. Minden más megközelítés képmutatás!
2014. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A feleségembe bizom,de a fickóba nem.Tényleg lehet túlreagálom a dolgot.De én ilyen poziciókba mindig hallom hogy a góré nyomul az asszisztensre.Attól félek elkezd nyomulni,a feleségem nemet mond,aztán kirugja.Mennyi ilyen sztorit láttam,hallottam már.Ez nem a feleségem ellen szól

Amúgy nem hiszem hogy teljesített elötte.Tény hogy szakmailag ő a legmegfelelőbb ebbe biztos vagyok.De azért nyilván a szimpátia is közrejátszik.

2014. dec. 4. 17:09
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Én örülnék, ha a férjemet előléptetnék, mondjuk én megbízom benne, szerintem egy stabil házasságban ennek nem lenne szabad felmerülnie.

5-ös válaszoló. Téged sajnállak, valami nem stimmel veled. Nagyon sok normális nő van, ha te csak ilyeneket találsz, veled van a baj.

2014. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 17:06


Én azért hiszek abban hogy nem minden nő ilyen,és vannak rendes nők.Biztos vannak az általad említettek is,de én azértnagyon reménykedem abban hogy nem minden nő ilyen mint akikről te beszélsz.Őszintén szólva nekem egyik barátnőm sem olyan volt,pedig a feleségem elött volt jópár csajom,egyik sem a pénzért volt velem.Akkoriba elég csóri voltam,volt egy szakatt autóm,meg egy nem túl jó fizető állásom.

2014. dec. 4. 17:16
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Az 5-ös nyilván saját tapasztalataiból indul ki, csak épp tanulni nem tanul belőle. De mindenki a saját boldogságáért felel..

Kérdező, sajnos elég gyakori, hogy a főnök ráhajtson a beosztottakra. Két férfi főnököm volt eddig, mindketten próbálkoztak a kolleginákkal. Az ismeretségi körömbe tartozó nők akár kapcsolatban voltak, akár nem, nemet mondtak, egyik sem látott fantáziát a hatalmával visszaélő egyébként kisstílű fazonokban. Bizony az egyik férfi esetében a közeljövőben mondvacsinált indokkal repültek is. A másik férfi továbblépett a következő kolleginához.

A feleségedet kérdezd az aggályaidról. Egy nő észreveszi a túlzott bizalmaskodást, és ha érzi, hogy emiatt léptetnék elő, nem is fogadja el a pozíciót, tudva, miben várnak el tőle magasabb teljesítményt a jövőben. Ha nincs gond a kapcsolatoddal, esélye sincs a főnöknek bekavarni. A feleséged eléggé ott van szakmailag, azt mondod. Nyilván találna másik munkahelyet, kényszerből nem fog a főnöke mellett maradni, ha annak hátsó szándékai vannak. Olyan pedig nincs, hogy az ember elgyengül, és lefekszik valakivel, aki nem is vonzza.. Az érzelmek pedig nem alakulnak ki jó kapcsolat mellett.

Ha az én páromat kiválasztaná egy női főnök, örülnék a sikerének. Bármilyen tökéletes a kapcsolatunk és bármennyire bízom benne, attól még a főnökében nem, úgyhogy bennem is lennének aggályok. Sokat érdeklődnék és beszélgetnék az új munkáról, napirendről, főnökről.. felmérném a helyzetet. Bízz a feleségedben, különben te teszed tönkre a kapcsolatot, nem ő.

2014. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Többszörösen nem bízol a feleségedben.

Nem bízol benne, hogy a tudásával érte el, amit elért, és nem bízol a hűségében sem.

Én nőként jó pozícióban dolgozom, melyet a tudásommal, szorgalmammal értem el. Párom pedig nálam sokkal szebb és akár fiatalabb nőkkel dolgozik együtt nap mint nap, mégis megbízok benne.

2014. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!