Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha úgy érzem menyasszonyom...

Néha úgy érzem menyasszonyom jobban érzi magát más férfiak társaságában, és mintha velem nem mindig érezné magát biztonságba. (pl főnöke, ismerősök, barátok). Én túlzom el vajon és látok bele túl sokat és csak benézem a dolgokat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott, amikor ezt az érzést megbeszélted vele?
2014. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eNerdzsy ***** válasza:

Honnan tudhatnám?

Nem ismerlek titeket, sem a körülményeiteket.

2014. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az a baj,nem ismerjük a mentalitásod,a fizikai erőnléted,és a többiekét se..

egyébként lehetséges,persze,hogy az.. de nekem fogalmam nincs ebben az esetben igaz-e,mivel semmit nem tudok rólatok.

2014. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Flortol veluk? Ugy erzed, te nem tudnad megvedeni? Megis milyen szitukra gondoltal?
2014. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem montam neki,mert lehet csak én reagálom túl a dolgot.
2014. dec. 7. 13:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem flörtöl velük,inkább mintha felszabadultabb lenne velük beszélgetés közben.De lehet csak én reagálom túl.Megtudnám védeni amúgy.
2014. dec. 7. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebbe ne éld bele magad, még ha úgyis tűnik. Az idő mindent igazol majd.
2014. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó mibe ne éljem bele magam?Konkrétan mire gondolsz?
2014. dec. 7. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy kisebbségi komplexusod van, vagy tényleg jobban érzi magát velük, mint veled.

Az előző kapcsolatom végén már én is jobban éreztem magam a párom barátaival, mint vele. Az egyik barátja lett később a férjem. :P

2014. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!