Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékozás lefújva...

Karácsonyi ajándékozás lefújva, de én mégis akarok kapni ajándékot, de nem gagyi sz@rt! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a família (kb.: 10 család) legszegényebb tagja (nagyszülők, nagymama) kitalálta, hogy idén ne ajándékozzunk. Csak a gyerekeknek.


Minden évben kitalálja..., majd, csak azért is vesz nem túl olcsó ajándékot, vagy vesz valami anyagot állati drágán és kézzel elkészíti, és mindenkit megajándékoz. Persze vica-verza mi is mindenkit ajándékozunk.


Most nincs pénze, kitalálta a másik családtag, hogy dobjunk neki össze pénzt karácsonyi vacsorára, beleegyeztünk, (bár én eléggé húztam a szám) erre kiderül hogy vett valami anyagot drágán, amiből hatalmas porfogó díszt fog készíteni, mindenkinek karácsonyi ajándékként. Marhára örülök...meg állítólag szarvasgomba lesz karácsonyi vacsorán...


Amikor ajándékoztunk az elmúlt években, mindenki kikérdezte a másikat hogy mit szeretne, és mindenki elmondta, általában 1 000-2 000Ft körüli összeg volt, így szereztem be csomó hasznos dolgot, és felszereltem a konyhám, meg ilyenek.

Idén meg kapok egy sz@r porfogót amit már most gyűlölök, mert ugyan jó a kézügyessége a néninek, de néha olyan sz@rt tud csinálni, és olyan nagy méretű sz@rt, amit csak teszünk ide oda, és csak fogja a port, és legszívesebben összetörném, és wroááááfff.


Szóval szeretnék hasznos ajándékot, szeretnék ajándékot, és különben is, megtanulhatná a néni hogy addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér, egyébként amelyik családtag meg kitalálta a karácsonyi vacsora finanszírozását, az meg rendezzen a néni helyett vacsorát a szarvasgombával....


Csomó más nagy problémám van egyébként a világban, de ez most ebben a pillanatban qurvár@ b@ssza a csőröm!



2014. dec. 8. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
77%
Kegyetlen világ ez -_-" mi speciel elég szegények vagyunk és én még a gagyi "sz@rn@k" is örülnék...úgyhogy kuss mert ez nem a világ vége...
2014. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
95%
Azt írtad a gyerekek kapnak ajándékot. Akkor mi a gond? Gondolom, gyerek vagy te is. Nyugtass meg, hogy az vagy...
2014. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
77%
Te semmit nem èrdemelsz ilyen viselkedèssel.
2014. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 2-es: Ha felszerelte a kérdező a konyháját, akkor felnőtt (sajnos!). Ha csak nem játékkonyháról van szó. A kérdés különben borzasztó!
2014. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Ha férjem van szerinted gyerek vagyok he? 40 éves vagyok, felelősségteljes felnőtt... De akkor is szeretnék ajándékot, egész életemben hanyagoltak, és most van egy nagy család, és olyan jó érzés karácsonykor ajándékot kapni....!!!
2014. dec. 8. 11:59
 6/86 anonim ***** válasza:
97%

Hát sajnos egyesekkel eléggé elbánt az élet...


AJÁNDÉKOT AKAROK! WROÁÁÁÁFFF!!!

2014. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
97%
Nálad elég korán kezdődik a második gyermekkor... -_-"
2014. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudnánk, hogy van férjed?
2014. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
96%
He. Intelligens emberre vall....
2014. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
96%
Vajon miért hanyagoltak egész életedben?
2014. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!