Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés ez az...

Normális viselkedés ez az exférjemtől?

Figyelt kérdés
2 és fél éve külön vagyunk egy éve már a válást is kimondták. Van egy 6 éves gyermekünk aki velem él. Az exem rendszeresen itt akar tanyázni nálunk,heti 2-3 napot tuti. Ez annyit jelent hogy itt alszik,de persze nem a gyerekszobában hanem mellettem ami nagyon nem tetszik igy ilyenkor átküldöm a gyerekhez aludni. Jó nagy ágya van elférnek szépen. Itt fürdik,eszik,alszik és szerinte ez a normális mert SOK ismerőse él igy válás után és ez milyen jó... Hát nem nekem. A gyereket bármikor láthatja el is viheti de nem arra törekszik,mert neki kényelmesebb igy.Persze mindig a fiunk előtt mondja hogy "naaa apa mikor aludjon itt" én mondom semmikor de ugye a gyerek meg "léééci anya" szöveggel jön és akkor beleegyezek. A fiamnak amugy már többször elmondtam szépen hogy anya és apa nem él együtt mert sok volt a vita de mindketten szeretünk stb,stb. Ezt ugy látom meg is érti de félek ezzel a gyakori itt levéssel összezavarja,már egy ismerősöm meg is jegyezte hogy nem félek hogy a gyerek ezt félreérti és azt hiszi ujra itt lakik az apja? Másnál is van igy? Mert engem ez idegesit,arról nem beszélve hogy szeretnék majd én is egy társat de ha az apja mindig itt lesz igy nehéz lesz a fiamnak is elfogadnia valakit a jövőben. Ne kíméljetek...:)
2014. dec. 19. 23:03
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja igen és miért nem megyünk el wellneszezi,és vigyem el ruhát venni meg minden sz.rért engem hiv fel,azért is ha leb.szta a főnöke. Kicsit túlzás nem?
2014. dec. 19. 23:05
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt mielőbb zárd rövidre.

Így könnyebb a fickónak valóban. Kihasznál rendesen.


Amúgy hétközben is nálatok alszik és reggel ő viszi a gyerkőcöt oviba/suliba? Vagy csak elmegy?

2014. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%

"a gyerek ezt félreérti és azt hiszi újra itt lakik az apja?"


Azt szeretné, az a szíve vágya. Ez van. Ez kéri Karácsonyra.


"A fiamnak amugy már többször elmondtam szépen hogy anya és apa nem él együtt mert sok volt a vita de mindketten szeretünk stb,stb"


.... A fiunknak - helyesen.

Igen ez az előregyártott panelszöveg nem szokta őket érdekelni. Mit lehet mondani? Miért kell elválni, attól akit szerettünk, aki szeretett? Elmúlik persze, de a gyerek szeretne együtt lenni veletek. Ehelyett Karácsonyra és egyéb alkalmakra kap valami drága fostárgyat, innen is onnan is - mert "mi szeretünk téged ám"

2014. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Ez a Te gyengeséged, amit ő kihasznál. Határozottnak és következetesnek kel lenni, azaz kellett volna lenni a válás és szétköltözés óta.
2014. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen szokta hozni-vinni a gyereket oviba,elmosogat stb. Elég érdekes egy helyzet ez a váláshoz képest,ami engem zavar,szerinte ez a normális.A gyerek nem kéri ezt karácsonyra mert azt kijelentette hogy nem akarja hogy az apja MINDIG itt legyen,csak jó ha néha itt alszik mert akkor tudnak játszani együtt. Itt csak az a bökkenő hogy ha itt van akkor nem játszik vele hanem meccset néz vagy netezik stb.
2014. dec. 19. 23:29
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

2,5 éve folyamatosan ezt csinálj?

Egyikőtöknek sem lett új kapcsolata?


Ha nem akarjátok folytatni egymással akkor a lehető legnagyobb hibát követitek el...egy igazi mocsok a volt férjed:D

2014. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit kérdeznék, hogy ha nyitva hagysz egy kapu, akkor miért csodálkozol, hogy besétál rajta? És ha megismerkedsz valakivel? Majd akkor is ott alszik, melléd fekszik, tévézik stb.?

Ebben a történetben Te vagy az "érdekesebb".

2014. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Kb fél éve csinálja ezt,szétköltözés óta volt egy 2 hónapos kapcsolata. Miért lennék érdekesebb? Ha tiltanám foggal-körömmel akkor meg azért lennék érdekes ugye? valamibe mindig bele lehet kötni... na mindegy én is tudom hogy ez igy nem oké,próbáltam normális leni válás után nem akartam beállni azon anyukák táborába akik csak fikázzák szidják és tiltják az apát. Csak ezt ő kihasználja.
2014. dec. 19. 23:43
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennél érdekes. Nem kell fikázni és haragudni, csak húzni kell egy határt. Jön a gyerekért, kap egy kávét, megissza amíg a gyerek összeszedi a holmiját, és viszontlátásra. Olyan elváltaknál, ahol nem akarnak már semmit egymástól, ez így működik.
2014. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
Házasodjatok újra össze. Miért kell elválni? Igaziból senki sem válik el 100%-ban attól, akivel egy test-lélek lett valamikor. Ezt egy neves pszichiáter fejtegette, és igaza van. Ott marad velünk az, akivel eggyé váltunk. Ha 20 ilyen volt akkor annyi. Tehát ezért is nehéz mind a hármótoknak. És az új kapcsolatok sem "tiszták". Ilyen szempontból nem lehet tiszta lappal indulni. Köszönöm, nem kérek lepontozást. Nem azért mondtam. Sajnálom a helyzetet és főleg a kisgyereket. A válás "lelki nyomorékká" teszi a gyerekeket, ahogy egy bölcs mondta, eleve hátránnyal indulnak, ide-oda rángatják őket, az "új apukák anyukák " zavart okoznak a lelkükben. Ezt nem lehet kompenzálni tárgyakkal, anyagiakkal, sőt az ront is rajta.
2014. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!