Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbeli nők: hogyan...

Háztartásbeli nők: hogyan alakultak a barátságaitok, miután otthon maradtatok? Megmaradtak a korábbi barátaitok, kapcsolataitok?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta vagyok itthon 3 gyerekkel és a beteg anyukámmal. A gyerekek már nagyok, dolgoztam korábban és a gyerekek előtt, között is.


Amióta itthon vagyok, a korábbi barátok mintha elmaradoznának. Nyilván most ez a decemberi időszak zsúfolt, ez érthető.

De előtte is hiába hívtam őket, hiába próbáltam szervezni közös programokat, mindig lemondták. Engem pedig már nem hívnak :-(

Korábban hetente összeültünk dumálni, csajos mozira, színházba mentünk, szépülős délutánokat tartottunk stb. Nekem hiányoznak ezek a csajos dolgok.


Mit csinálok rosszul?


2014. dec. 20. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elfoglaltak. Ne tapadj rájuk, hagyd, hogy ők keressenek, ha szeretnék a társaságodat. Valamivel foglald el magad, vagy keress új barátokat.
2014. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit! Ilyenek az emberek.

Mikor teherbe estem megszamlalhatatlan "barátom, baratnom" volt, mostanra lemorzsolodtak es tenyleg csak az maradt meg, aki valoban barat!

39hkm!

2014. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy áttértek a rendszeres bőrápolásra, a heti egy délután pótoljunk be mindet helyett. Lehet, hogy nem tetszik nekik, hogy mindent, amit csináltok, "csajosnak" titulálsz. (Én is megyek a barátnőimmel moziba, és azt simán mozizásnak hívjuk.) Lehet, hogy kinőttétek vagy meguntátok egymást. Lehet, hogy van egy barátnő, aki mindenhová vinné a pasiját, és inkább úgy vagytok vele, hogy akkor ne is találkozzunk.
2014. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as: és ezek a dolgok évekig nem zavarták őket, de az elmúlt 5 hónapban annyira, hogy nem is akarnak találkozni miatta?
2014. dec. 20. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolod,hogy ez összefüggésben van azzal,hogy htb vagy? Ezt fejtsd ki légyszi,mert én nem értem.
2014. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, most hogy az 5-ös mondja, én sem értem. Ha a munkából mentél moziba, volt idejük, ha otthonról, nincs?
2014. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sem értem.

Annyi az összefüggés, hogy azóta van ez a dolog. Az egyik barátnőm mondta, hogy szerinte nem jó ötlet otthon maradni, gondoljam át. De a többiek támogattak, legalábbis eddig azt hittem.

2014. dec. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!