Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Anya megfogta magat es elment. Ram fogta hogy elloptam a penzet. Kirakta a karacsonyi ajandekunkat az asztalra es elment. Most ez mi a szar?

Allandoan ram van fogva minden..arra kelek most is kb 20 perce hogy anyu beront a szobaba es uvolteni kezd hogy azonnal adjam vissza mert elmegy es ma mar nem jon haza.. Most mit csinaljak???

2014. dec. 23. 08:37  Privát üzenet  

A válaszok
azt" hogy ha ennyire bízik benned és ilyen kulturáltan tud viselkedni akkor talán jobb is, ott az ajtó-hajrá"

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. dec. 23. 08:47 Privát üzenet
Szerintem ez már pszichiátriai gond lesz, nem csak egyszerű viselkedési probléma.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. dec. 23. 08:59 Privát üzenet

Nézz magadba, hogy mit bsztál el!

Ha olyan igazán bunkó lenne anyád, mint írod, biztos nem rakta volna ki az ajándékokat is.

A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. dec. 23. 10:09 Privát üzenet
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? A szüleid együtt vannak vagy elváltak? Mert ha elváltak az lehet egy indok,hiszen ilyenkor a nők elég rosszul viselnek mindent és gyakori hogy a gyerekekre fogják a dolgokat. De miért feltételezi azt hogy elloptad a pénzét? Van rá oka? Csináltál hasonlót máskor? Jobb lett volna ha követed vagy gyorsan megállítod és beszélsz vele. Szerintem az a baj hogy keveset beszéltek. De ne aggódj,mert ha a cuccait otthon hagyta akkor holnap vagy már ma haza fog menni. Ha mindenképpen beszélni akarsz vele akkor gondolkodj hogy merre mehetett.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. dec. 23. 13:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Karácsonyi ajándékozás lefújva, de én mégis akarok kapni ajándékot, de nem gagyi sz@rt! Mi a megoldás?
Hogyan oldjuk így meg a karácsonyi láthatást és ajándékozást? Első közös karácsonyunk a párommal és a gyermekei is szeretnének nálunk lenni, de sajnos már most tudom, hogy csalódás lenne nekik.
Ha unokatesókkal, keresztszülőkkel nincs kapcs. Tartva, max karácsonyi sms, értesítenem illene őket ha gyerekem lett?
Van olyan itt, aki épp azt várja, hogy megjöjjenek a vendégek/elkészüljön a karácsonyi vacsora?
Anya bekattant a karácsonyi készülődéstől. Mit tegyek?
Sajnos a karácsonyi ajándékvásárlás hatalmas nyűg nekem. Az évek során bármit kaptak/adtak a családtagjaim sosem örültünk neki igazán. Tök feleslegesnek és pénzkidobásnak érzem....

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!