Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya megfogta magat es elment....

Anya megfogta magat es elment. Ram fogta hogy elloptam a penzet. Kirakta a karacsonyi ajandekunkat az asztalra es elment. Most ez mi a szar?

Figyelt kérdés
Allandoan ram van fogva minden..arra kelek most is kb 20 perce hogy anyu beront a szobaba es uvolteni kezd hogy azonnal adjam vissza mert elmegy es ma mar nem jon haza.. Most mit csinaljak???
2014. dec. 23. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
azt" hogy ha ennyire bízik benned és ilyen kulturáltan tud viselkedni akkor talán jobb is, ott az ajtó-hajrá"
2014. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez már pszichiátriai gond lesz, nem csak egyszerű viselkedési probléma.
2014. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Nézz magadba, hogy mit bsztál el!


Ha olyan igazán bunkó lenne anyád, mint írod, biztos nem rakta volna ki az ajándékokat is.

2014. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? A szüleid együtt vannak vagy elváltak? Mert ha elváltak az lehet egy indok,hiszen ilyenkor a nők elég rosszul viselnek mindent és gyakori hogy a gyerekekre fogják a dolgokat. De miért feltételezi azt hogy elloptad a pénzét? Van rá oka? Csináltál hasonlót máskor? Jobb lett volna ha követed vagy gyorsan megállítod és beszélsz vele. Szerintem az a baj hogy keveset beszéltek. De ne aggódj,mert ha a cuccait otthon hagyta akkor holnap vagy már ma haza fog menni. Ha mindenképpen beszélni akarsz vele akkor gondolkodj hogy merre mehetett.
2014. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!