Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor költöztetek el...

Ti mikor költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hány évesen, milyen életszakaszban?

Jelenleg van munkám, szakmámban helyezkedtem a diplomaszert követően. Jelenleg még egy képzést csinálok, és azt szeretnék szüleim, hogy addig maradjak még itthon.

Ti hogyan döntenétek?



2014. dec. 23. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Például az egyik ismerősöm még az anyjával él, dolgozik, de úgy hogy az anyja kelti fel minden reggel munkába menet 5-kor, és csinálja meg a kávéját stb... 40 éves.
2014. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon-nagyon későn. Jól éreztem magam otthon, jó munkám volt, barátom, minden. Aztán szakítottunk 8 év után, és nem találtam a helyem. Így egy másik városba költöztem 35 évesen. Voltak nehezebb időszakok, de most nagyon jól érzem magam. Csak azt bánom, hogy nem előbb léptem ezt meg. Azóta még jobb a szüleimmel is a kapcsolatom.


N

2014. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
19 éves voltam, de a párom például 27 évesen. Ahogy az élet hozta.:)
2014. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 21. szülinapom előtt költöztem össze a párommal, aki azóta már a férjem és gyerekünk is van.
2014. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

25 evesen, epp lediplomaztam, munkam nem volt, de mentem a szerelmem utan!

most 37/N vagyok es azota is egyutt vagyunk.

2014. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy végleg 36 évesen, de olyan életem volt, hogy mindig költöztem munka miatt és hol otthon éltem évekig, hol nem. De mindig az az otthon volt a biztos pont.
2014. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen önállósodtam,suli mellett dolgoztam is.

A férjem diplomaszerzés után is még otthon lakott, 26 évesen költözött külön. Mindenki maga tudja, neki mi a legjobb. Annyit mondott azonban, hogy ha tudja, hogy ilyen jó az önálló, egyedül lakás, már előbb eljött volna otthonról. Felnőtt embernek saját zug kell.

2014. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24 evesen koltoztem es en imadtam otthon lakni, szoval meg maradtam volna par evig, de ugye ferjez mentem:-)))
2014. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19 évesen, 6 hónap járás után költöztem össze a párommal, érettségi előtti hetekben, mindketten suliba jártunk akkor és dolgoztunk is (egyidősek vagyunk). Már több, mint 2,5 éve lakunk együtt és eddig minden rendben (ez idő alatt a családjainktól anyagi segítséget nem kaptunk) :)
2014. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16 evesen koltoztem at nagymamamhoz, teljesen kulon a csaladtol pedig 20 eves korom ota elek.
2015. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!