Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem szándékosan...

Normális, hogy nem szándékosan, de megbántottam a fiamat és a barátnőjét és most nem mehetünk hozzájuk?

Figyelt kérdés
Azóta már többször is bocsánatot kértem tőlük. A fiam hagyná, hogy mehessünk, megbocsájtott. De a barátnője nem.
2014. dec. 25. 00:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
mi történt?
2014. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem normális, ha bocsánatot kértél, akkor karácsony nem megfelelő arra, hogy durcázzanak. Persze, ha a barátnőnek nyomós érvei lennének nem megbocsájtani, és ez már a sokadik alkalom lenne, az más lenne, de egy félreértésen vagy hibán így fennakadni szerintem nagyon sok.

Hívd meg őket te, ha a barátnőjének gondja van, akkor majd csak a fiad megy. De jószándékod jeléül mindkettjüket hívd. Ne hagyd veszni a jó kapcsolatot a fiaddal, inkább most légy a kelleténél kicsit előzékenyebb, mint hogy később próbáld a romokból újraépíteni a kapcsolatotokat.

2014. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
szerintem nagyon szemét dolog volt tőled,bár függ attól mit mondtál,és mennyire jogosan. tette már tönkre exem családja a kapcsolatunkat,így elég gonosznak tartom amit tettél,és átérzem a lány helyzetét
2014. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

ma 01:24

1. azt se tudod mi történt de már pocskondiázod a kérdezőt.

2. szövegértésed nulla, hiszen a kérdező leírta:

NEM szándékosan bántotta meg őket, és bocsánatot kért..

2014. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Igen, normális. De nagyban segítené az ügyet, ha részletesebben leírnád, mivel bántottad meg őket.
2014. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A megbántás már kb. fél éve történt. Hosszú lenne a teljes a történet, de a lényeg, hogy egy félreértett sms üzenetre nem helyesen reagáltam. Hibás voltam, beismertem. Azóta a lakásukon nem is találkozhatunk a fiammal. Levélben meg lettek hívva mind a ketten hozzánk karácsonyra, de a fiam barátnője nem akar jönni. Így pedig a fiam sem.
2014. dec. 25. 02:51
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
A fiad barátnője nagy bunkó lehet! Akárhogy is volt, a megbocsátás több okból is szükséges és napi szinten. A harag sok energiát vesz el a szervezettől. A fiadnak nem lesz könnyű dolga ilyen perszóna mellett.
2014. dec. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem mindegy, hogy mi volt az az sms, és m volt a félreértés.


Sms: "Most értünk haza anyóséktól. Megyek, eszek valamit."

Te: "De hát nem kínáltalak meg vacsorával???"


Vagy


Sms: "Jól van Laci, holnap dumálunk."

Te: "Ki az a Laci te riherongy lotyó???"

2014. dec. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Amíg nem derül ki, hogy PONTOSAN MIVEL bántottad meg a barátnöt, addig nem lehet tudni, hogy tényleg túlreagál-e, vagy neki van igaza.


Mert ha az ö vagy a családja becsületébe gázoltál, akkor érthetö a részéröl.

Ha valami banális dolgogról van szó, akkor nem.

2014. dec. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Azért csak próbáld meg röviden leírni a "kis hibádat"! Értelmesek vagyunk mi, meg fogjuk érteni pár mondatból is.
2014. dec. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!