Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5éves kapcsolatban normális,...

5éves kapcsolatban normális, h a párom engem nem visz a karácsonyi vacsorára a családjához?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt,de ha majd összeköltözés lesz ő otthon hagy egyedül?
2014. dec. 25. 08:02
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
95%

5 éves kapcsolat és nem éltek együtt? Komoly...

Mondjuk ha még tinik vagytok, úgy megértem.

2014. dec. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem vagyunk tinik...én 25, párom 34
2014. dec. 25. 08:12
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a párod, hogy miért nem vitt magával? Arról meg halvány lilám sincsen, mi lesz, ha összeköltöztök. Erről újfent a párodtól kéne érdeklődni.
2014. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem normális dolog.
2014. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
22%
Szerinetem nem normális.Bár én azt sem tartom normálisnak hogy öt év óta külön éltek.Biztos hogy ő valóban a párod?
2014. dec. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem normális. De az se, hogy 5 év alatt egyszer sem kérdeztél rá.

Én az exeméknél nem kívánatos személy voltam, így én se voltam hivatalos a családi bulik nagy részére. Ha meg mégis, akkor nem sok köszönet volt benne. A finom szurkálódástól a nyílt "te nem érsz annyit, mint a másik fiam barátnője" viselkedésig minden volt.

2014. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
55%

Ez sok mindentől függ. Ismered a családját? Máskor voltál már náluk? Hogy zajlott ez náluk (karácsony) korábban? Ez egy családi ünnep, lehet hogy náluk így a megszokott, hogy annyian vannak együtt. Te még nem vagy családtag, nem is élsz együtt a pároddal. Ez nem egy szimpla buli, ahova elvihet magával.

Mondjuk én nem is örülnék, ha belepottyannék egy olyan családi összejövetelbe, amihez nem sok közöm van.

2014. dec. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Milyen a kapcsolatod a családjával? Karácsonyon kivül találkoztál már velük? Ha igen, akkor nem normális. Hacsak nem ilyen magának való családról van szó. Bár ha maguknak valók akkor sem normális hogy 5 év után a gyerekük párja nem érdemli meg hogy karácsonykor velük vacsorázzon. Nekem ez fura. Rákérdeztél erre? Mit mondott miért? Normális választ adott vagy csak terelt? Vagy rá se kérdeztél?
2014. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Èn a pàrom 3 èv utàn mutattam be otthon, 6èv utàn költöztünk össze ès csak ez utàn karàcsonyoztunk együtt, messzelakik mindkettőnk csalàdja ràadàsul ellentètes irànyban, ès mindenki hazavàgyott ennyi nem csinàltunk belőle ügyet.

Egyèbkènt 7ève voltjnk együtt mikor közös lakàst vettünk 8 mikor eljegyzès volt, 9 èv utàn hàzzasàg, 10 èvfordulón született a fiunk ès most 11 èvnèl tartunk.....

2014. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

ezeket a válaszokat megmutatom a sógornőmnek...

Az ő fia együtt is él már két éve valakivel és minden ünnepet külön töltenek. Mi anyóssal már mondtuk, hpgy tudomásul vesszük, ha változik a hagyományos karácsonyi beosztás, de a sógornőm szt jó ez... pedig szeretik a lányt.

Békés ünnepet nektek!!!

2014. dec. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!