Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a családomm...

Mit csináljak hogy a családommal semmit sem lehet együtt csinálni és beszélgetni sem velük?

Figyelt kérdés
Ma szerettem volna hogy ha a család együtt megnéz egy filmet, de velük nem lehet. Tesóm is egész nap a telefont nyomja, és persze azért nincs kedve filmet nézni, mert állandóan a telefonon netezik. Apám úgyszintén. Olyan mintha tiszta agyhalottakkal élnék együtt. Hozzájuk szólni pedig nem lehet, mert annyira lefoglalja őket az internet.
2014. dec. 25. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam hasonló a helyzet...mondjuk nekem csak hugom ilyen telefonozós..kell ám tepernem ,hogy valami érdekes sztorival lekössem a figyelmét :D de ha kifogyok az ötletekből akk megint azt nyomkodja, és akk ne érezzem magam a világ egyik legunalmasabb emberének... Milyen filmet akartál megnézni am ? (csak kíváncsi vagyok:)
2014. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

huhh, ismerős szitu. Próbálj meg szövetségest keresni a családban-pl nálunk édesanyám volt erre kapható, és akkor közösen rágjátok a többiek fülét.. Ha filmet szeretnél kifejezetten nézni, akkor próbálj meg az ő ízlésüknek valót először, pl ha tesód rajong az akcióért, nézzetek megy egy akciófilmet, stb. Mindezt abban a körítésben, hogy figyelem, családi mozi ;-) legközelebb meg nézitek más kiválasztott filmét, pl a tiédet! ;-)

Sajna az internet meg az okostelefonok világában ez van. Tesómra én rá is szoktam írni neten, és úgy hívom ilyen-olyan programra, néha bejön. ;-)

2014. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elég okos vagy és nem adod fel akkor sikerülni fog. Egy ilyen problémának töbször neki kell menni! Nekem volt pl. egy kollégám aki semmiről nem tudott beszélgetni senkivel. Nagy kuss volt akárhányszor bárkivel együtt ebédelt. Azt képzeltem , hogy ő ilyen típus. De igazából csak a megfelelő személy (egy másik kollégám) kellett hozzá , hogy megnyíljon. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy ez a kollégám szinte mindenkivel megtalálja a közös hangot. Tehát lényegében ez intelligencia és energia befektetés kérdése. Megéri a befektetés? Mivel a családodról van szó azt hiszem mindenféleképpen.
2015. jan. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!